Замовте консультацію професійного інженера
Отримайте індивідуальний розрахунок та проект системи вентиляції для ваших потреб
Ім'я
Телефон
Місто

Монтаж димоходів

Професійний монтаж димоходів

виїзд фахівців в межах Тернопільської, Хмельницької областях
Компанія VENT більше 5 років займається встановленням димоходів різної конфігурації та для різних завдань.
Компанія зарекомендувала себе як відповідальна організація, тому що усі комплектуючі димарів виготовляються індивідуально під замовлення з урахуванням усіх особливостей об'єкта та побажань клієнта для максимально точного монтажу димоходу.

Фахівці монтажного підрозділу наддадуть кваліфіковану консультацію, допоможуть Вам підібрати елементи, що оптимально підходять для будинку, якісно і відповідально виконають роботи будь-якої складності.

Професійний монтаж у містах Тернопіль, Хмельницький гарантує герметичність по всій довжині димохода, високу стійкість перед впливом високих температур і максимальні терміни експлуатації.
Етапи установки
  • Виїзд спеціаліста на об'єкт. Замір, щоб точно знати, скільки і яких матеріалів буде потрібно, розмітка для отвору в стіні, кронштейнів
  • Виготовлення елементів димара
  • Вибивання отвору в стіні
  • Монтування кронштейнів
  • Установка елементів. Конструкція збирається знизу - від котла до даху. Зовнішня труба надівається на внутрішню
При встановлені труб з теплоізоляцією немає необхідності споруджувати спеціальний бетонний фундамент, як для цегельного або керамічного димаря, оскільки легка вага – основна перевага конструкції.

На сьогоднішній день, будівництво приватних будинків, дач, саун не обходиться без організації надійної і безпечної системи димовидалення, яка забезпечує правильну тягу і висновок продуктів горіння з приміщення. Неправильно побудованим димохід призводить до пошкодження будинків в 70% випадків.

Особливості монтажу

Монтаж елементів димоходу проводять від опалювального обладнання, тобто знизу вгору. Внутрішня труба при установці повинна вставлятися усередину попередньої внутрішньої труби. Зовнішня ж труба повинна одягатися на попередню. Таке з'єднання забезпечує якісний захист теплоізоляційного шару від вологи. Внутрішні труби встановлюють «по конденсату», що дозволяє волозі, що стікає по стінках, уникнути перешкод у вигляді швів і, отже, уникнути затікання. Стики труб, трійники, коліна і інші елементи додатково фіксуються спеціальними обтискними хомутами. Через кожні 2 метри необхідно кріпити димохід до стіни. У димоході не повинно бути занадто довгих (більше одного метра) горизонтальних ділянок. При проходженні системи через будь-які види перекриттів (дах, стіни, стеля) повинні бути встановлені патрубки, заізольовані мінеральною ватою.
Made on
Tilda