Місцева вентиляція від Vent

Для забезпечення здоров'я і високої працездатності співробітників організації необхідно видаляти шкідливі токсичні речовини, що потрапляють в повітря при виробництві продуктів. Дим від зварювання / пайки, пил, масляні аерозолі, вихлопні гази - це тільки частина довгого списку шкідливих речовин, що утворюються в повітрі навколо робочого місця співробітника виробництва.

При тривалому впливі на людський організм подібні шкідливі викиди можуть надавати згубний вплив. Одним з небагатьох рішень даного питання є місцева витяжна вентиляція. Серед інших чинників, одним з найбільш значущих в питанні вентиляції промислових будівель залишається завдання щодо забезпечення санітарних норм на підприємствах.
Місцева вентиляція – система повітрообміну, при якій:

  • Свіже повітря подається до певного місця приміщення;
  • Відпрацьоване повітря забирається лише з місця утворення.

До місцевої припливної вентиляції відносять повітряні душі, оазиси та завіси. Повітряні душі знижують температуру на робочому місці та забезпечують обдув робітників за рахунок інтенсивного припливу повітря. Повітряні оазиси – відгороджені пересувними перегородками ділянки приміщення, де підігрівається повітря зі зниженою температурою.

На виробництві зазвичай функціонує змішана система вентиляції: загально обмінна для підтримки оптимальних параметрів мікроклімату по всій площі приміщення та місцева для обслуговування робочих місць.

Витяжна місцева вентиляція


Застосовується для локалізації забруднень, надлишкового тепла та видалення за межі приміщення. Для видалення шкідливих речовин, газів, диму, пилу застосовуються місцеві відсмоктувачі (витяжні зонти, шафи), повітропроводи (відцентрові. осьові), фільтруючі елемент, блок управління. Місце утворення шкідливих виділень по можливості повинне бути повністю укрите. Шкідливі виділення необхідно видаляти з місця утворення в напрямку їх природного руху (гарячі гази і пари треба видаляти вгору, холодні важкі гази і пил - вниз). Найбільш складними витяжними системами є такі, в яких передбачають високий ступінь очищення повітря від пилу (двох, трьох фільтрів).
Компанія "Науково-виробничий центр вентиляції та кондиціонування" пропонує наступні послуги:

  • Проектування витяжних систем для виробничих приміщень та закладів громадського харчування;
  • Виготовлення витяжних зонтів, повітропроводів, інших елементів вентиляційних систем;
  • Монтаж систем будь-якої складності;
  • Автоматизація системи, пусконалагоджувальні роботи.
Володіючи блискучим науковим потенціалом, хорошою виробничою базою і висококваліфікованими конструкторськими і проектними кадрами, компанія може вирішувати практично будь-які завдання в області вентиляції виробничих приміщень на найвищому рівні.