Професійна вентиляція спортзалів, фітнес центрів від VENT

Крім гарного спортивного обладнання, якісного обслуговування і професіоналізму співробітників, для відвідувачів спортклубу у м. Тернопіль важливе відчуття комфорту під час занять. Останнє, безумовно, безпосередньо впливає на бажання приходити в фітнес-центр ще й ще.

 

Тяжке повітря, задуха, протяги, що викликають неприємні відчуття і погане самопочуття, відразу видають неграмотно сплановану систему вентиляції спортивного приміщення.

  • Для створення комфорту під час занять спортом, необхідно:
  • видаляти відпрацьоване повітря
  • подавати в приміщення спортзалу чисте повітря
  • усунути появу протягів

 

Всі перераховані вище пункти виконуються при проектуванні і установці в спортивних приміщеннях припливно-витяжних систем вентиляції від компанії VENT у Тернополі. При вентиляції спортзалів, фітнес-центрів необхідно забезпечити підвищений повітрообмін: він повинен бути в кілька разів більше, ніж в офісних або житлових приміщеннях, тому що під час занять спортом вище фізична активність людини.

Як правило, розрахунок вентиляції проводиться з урахуванням 6-8 кратного повітрообміну, кількості клієнтів, ступеня передбачуваних фізичних навантажень, видів занять і планування фітнес-клубу. Якщо при вентиляції спортзалу використовуються потужні вентиляційні установки, то для економії корисної площі доцільно розташувати їх на даху будівлі.

Крім витяжки та припливу, повітря може очищатися від забруднень, охолоджуватися і підігріватися (навіть в зимовий час) при наявності відповідних секцій. Використання вентиляційних установок з рекуперацією тепла дозволяє також істотно знизити витрати на електроенергію.

Вентиляційні установки у Тернополі від компанії VENT можна об'єднати в одну систему і управляти нею за допомогою автоматики. Всі необхідні параметри повітря задаються за допомогою пульта управління і підтримуються з високою точністю. Виходячи з показників датчиків, регулюється температура, зменшується або збільшується обсяг припливного або витяжного повітря і система працює в найбільш економічному режимі, що дуже важливо, коли спортзал використовується не постійно або з різною інтенсивністю.