Завершено монтаж системи вентиляції в магазині "Антикриза"

Проектант: Закуренко Олександр Олександрович

Трудовий ресурс: 3 монтажні бригада, 1 інженер автоматизації

Тип приміщення: торгова зала

Площа приміщення: 1й поверх - 1500 м2, 0й поверх - 3000 м2

Продуктивність системи вентиляції: 1й поверх - 9000 м3/год., 0й поверх - 18000 м3/год.

Особливості: повітряне опалення з підігрівом міської тепломережі

 

Розрахункова кількість людей, які перебувають в торгових залах, визначається виходячи з площі торгового залу: на кожного відвідувача доводиться по 3.5 кв.м. - для ринків, магазинів меблів, музичних, електро- і радіотоварів, книжкових, спортивних, ювелірних магазинів, магазинів в сільській місцевості. В інших продовольчих і непродовольчих магазинах на кожного відвідувача доводиться по 2.5 кв.м. площі торгового залу.

 

Якщо в магазині є окремі зали для продажу, то для кожного приміщення проектують окрему систему кондиціонування і припливно-витяжної вентиляції.

 

Як правило, в складських приміщеннях організовують природну витяжну вентиляцію з клапанами управління. Загальнообмінні системи з механічним спонуканням з комор і підсобних приміщень можна проектувати загальними, якщо в місцях перетину стін і перегородок воздуховодами системи будуть встановлені протипожежні клапани.

 

Чим більше відвідувачів в торговому залі, тим інтенсивніше слід вентилювати повітря. Причому, підрахувати середню кількість покупців досить просто, виходячи з встановлених норм.

 

Особлива увага приділяється вентиляції супермаркетів, де реалізують побутову хімію, парфумерію, а також легко займисті товари. У таких магазинах щогодинний приплив свіжого повітря повинен складати не менше 20 м3, в розрахунку на кожного відвідувача.

 

Не слід забувати, що облаштування вентиляційної системи залежить від місця дислокації торгової точки:

  • в окремій споруді;
  • на перших поверхах житлового будинку.

 

У другому випадку, проектується автономна система вентиляції, яка не пов'язана з житловими приміщеннями, а обслуговує тільки магазин. Саме тому розробку проектної документації, виготовлення, а також монтаж вентиляційних систем слід доручати тільки досвідченим фахівцям, якими є співробітники компанії “VENT”.

 

Важливо не тільки придбати якісне вентиляційне обладнання, а й зробити грамотні попередні розрахунки, а також правильно його встановити. Компанія “VENT” надає комплексне вирішення питання вентиляції магазину, що включає:

  • розробку конкретного проекту;
  • підбір і постачання відповідного обладнання;
  • монтажні роботи.

 

Маючи в своєму розпорядженні власним виробництвом, ми реалізуємо системи мережі повітропроводів за ціною виробника, що дуже вигідно покупцеві.