Як обрати надійного підрядника

Якщо правильно вибрати надійну монтажну та будівельну організацію, то зведення приватного, офісного, торгівельного приміщення не завдасть вам головної болі та завершиться в установлені терміни.

 

Пропонуємо кілька порад, як обрати серйозного підрядника.

 

  • Звичайно ж, в першу чергу на "вік" компанії. Якщо вік не перевищує двох-трьох років краще пошукати іншу компанію, а від «організацій – одноденок» рекомендуємо утриматися відразу. Якими б знижками, короткими термінами та іншими бонусами Вас не приваблювали - навряд чи в результаті воно буде того коштувати.

 

  • Надійна компанія виконує усі зобов’язання перед Замовником напряму без посередників. Рекомендуємо уточнити про структуру компанії та про наявність необхідних підрозділів (відділ проектування, інженерний відділ, тощо).

 

  • Наявність всіх дозвільних документів на проведення робіт і легальну трудову діяльність робітників. Ліцензії, сертифікати, підтвердження кваліфікація фахівців - все це повинно бути присутнім. Якщо Вам відмовлять у наданні цих документів - будьте впевненими, це не та компанія, яка професійно виконає завдання.

 

  • Цінова політика - чим нижче, тим підозріліше. Середній сегмента цін на послуги - більше шансів, що по завершенню робіт Ви не отримаєте додатковий список про який спочатку й мови не було. Те, що могло здаватися застереженням з мінімальною вартістю, в результаті виллється в осінь значну суму.

 

  • Спецодяг персоналу: уніформа "для монтажників та будівельників" - це добре, набір "що було взято з собою" - точно не підходить. Нормальна і конкурентоздатна компанія (а значить кваліфікована і з відповідним персоналом) ніколи не дозволить собі порушувати ТБ (або техніку безпеки).

 

ТОВ «Науково-виробничий центр вентиляції та кондиціонування» вже більше 12 років надає бездоганний сервіс у сфері проектування та монтажу систем вентиляції та кондиціонування для приватних, комерційних, виробничих приміщень. У компанії працює 10 незалежних монтажних бригад, які забезпечені транспортом і необхідним професійним інструментом для виконання завдань по всій Україні та має право займатися господарською діяльністю, пов’язану із створенням об’єктів архітектури на підставі Ліцензії серії АЕ № 639032, що видана Державна архітектурно-будівельна інспекція України.