Найкращі ліки – чисте повітря.

Важливість вентиляції в замкнутому просторі важко переоцінити. Людський організм так влаштований, що не зможе нормально функціонувати, якщо перестане отримувати чисте свіже повітря, в достатній мірі насичений озоном.

 

Саме тому проектування вентиляційних систем займає важливе місце при розробці і будівництві будівель. Під вентиляцією прийнято розуміти не тільки сам контрольований повітрообмін, а й технічне оснащення, покликане даний повітрообмін забезпечувати.

 

Професійна вентиляція гарантує крім припливу свіжого чистого повітря, нормальну температуру і вологість, необхідну для приміщень і виробничих цехів. Раніше з організацією повітрообміну непогано справлялися і старі системи вентиляції, але тепер, коли на зміну звичайним дерев'яним вікнам прийшли герметичні пластикові пакети, проблема вентиляції стала дуже гостро. Без припливу повітря ззовні ці системи вентиляції не функціонують, нагороджуючи власників приміщень шкідливою для здоров'я атмосферою, неприємними запахами, підвищеною вологістю.

 Вікна - це не вихід!

 

Щоб отримати трохи свіжого повітря, необхідно відкривати вікна, зводячи нанівець всю користь від герметичності вікон. Якщо це відбувається влітку, то в приміщення разом з відкритою стулкою вривається шум вулиць, пил, спека, пилок рослин, автомобільний гар, якщо взимку, то додається ще і морозний вітер, за лічені хвилини вихолоджувати приміщення.

 

Кондиціонер - не вихід!

 

Потрібно відзначити, що установка кондиціонера не виправить ситуацію, так як звичайний кондиціонер для роботи використовує повітря, яке вже є в приміщенні.

 

Щоб повною мірою скористатися плюсами, які несуть в собі герметичні вікна, потрібно провести додатковий монтаж вентиляції. Для цього доведеться піти на деякі витрати, встановити відповідне обладнання, але результат багаторазово перевершить очікування.

Усі вентиляційні системи можна розділити на кілька типів. Перш за все, вентиляції відрізняються за своїм способом переміщення повітряних мас - природним або штучним шляхом.

 Вентиляційні системи

 

Вентиляції розрізняються за місцем обслуговування - це може бути вентиляція місцевого значення або спільного. Місцева найчастіше знаходить застосування у виробництві, коли потрібно локалізувати місце отруйних викидів. Прикладом місцевої вентиляції житлових приміщень може служити звичайна кухонна витяжка.

 

Крім того, вентиляції бувають різні в конструктивному плані - виконані у вигляді моноблока або складальні. Останні складаються з декількох різних деталей і розміщуються в окремому приміщенні, займаючи досить багато місця.

 

Вентиляції відрізняються за призначенням - припливна або витяжна. Як правило, вони обидві повинні бути належним чином збалансовані і встановлені в приміщенні, так як перша вентиляція подає свіже повітря, а друга - «витягує» з приміщення забруднене.

 

Компанія VENT надає послуги пов'язані з установкою необхідного вентиляційного обладнання, що підтримує певну температуру і вологість. З нашою допомогою для вас будуть створені максимально комфортні умови для життя і праці, а повітря завжди буде свіжим. Компанія проводить монтажні роботи по всій Україні та має представництва у містах Хмельницький, Тернопіль.