5 порад при виборі кондиціонера

Грамотний вибір кондиціонера - запорука вашого комфорту в жаркий сезон.  Правильний вибір параметрів, кваліфікований монтаж, своєчасне техобслуговування та правильна експлуатація – перелік умов для довготривалої роботи кліматичного обладнання.

 

Приміщення та необхідна потужність

 

Потужність охолодження (компенсації тепла від стін, підлоги, стелі і вікон) є основним параметром будь-якого кліматичного обладнання. На 10 кв. м. (висота стелі 2,7 - 3,0 м.) припадає 1 кВт охолоджуючої потужності кондиціонера. Тобто, для 20 кв. м приміщення потрібно 2,0 кВт, для 45 кв. м - 4,5 кВт і т. д..

 

Якщо в приміщенні наявні стіни зі скла або вікна з південної сторони, тоді необхідно показник потужності кондиціонера необхідно збільшити на 15 - 20%.

 

Окремі кімнати і невеликі приміщення

 

Невеликими вважаються окремі кімнати і приміщення площею до 35 кв. метрів. Для них використовуються кондиціонери наступних типів: мобільні, спліт-системи

 

Багатокімнатна квартира

 

Щоб вибрати кондиціонер для квартири, треба добре собі уявляти розподіл блоків по кімнатах. Існує декілька відповідних варіантів кліматичного обладнання, які допоможуть заощадити простір і електроенергію.

Мульти-спліт-система. Цей кондиціонер складається з одного зовнішнього блоку і декількох внутрішніх. Зовнішній блок встановлюється на фасаді в непримітному місці або закривається декоративними гратами, що дозволяє зберегти зовнішній вигляд будівлі. Внутрішні блоки настроюються окремо для кожної кімнати, проте всі вони повинні працювати або на охолодження, або на обігрів.

Канальна спліт-система - це різновид кондиціонерів, яка була спеціально розроблена для прихованої установки. Як правило канальні кондиціонери працюють на одне приміщення, але існує і готельний варіант канальної спліт-системи, призначений для обслуговування декількох номерів. Розподіл повітря здійснюється за допомогою повітропроводів. Внутрішній блок монтується за спеціальними гратами.

 

На що звернути увагу при виборі кондиціонера

 

Визначившись з типом кондиціонера, який ви збираєтеся встановити, можна перейти до детального вибору. Звернути увагу слід на наступні параметри:

Фірма виробник. Звичайно, краще вибирати фірму з ім'ям, але ганятися за модними брендами не варто. Вибирати краще не з трійки лідерів, а з десятки.

Зручність обслуговування. Обов'язково дізнайтеся, як часто слід чистити і змінювати фільтри кондиціонера, чи треба зливати конденсат.

Додаткові функції. Сучасний кондиціонер, як правило, багатофункціональний. Обігрів приміщення, іонізація і очищення повітря, робота в сплячому режимі, спеціальні функції управління - все це може зробити перебування в приміщенні більш комфортним для вас або пройти непоміченим тільки щодо вартості кондиціонера. Багато функцій на практиці можуть вам не знадобитися, тому варто реально оцінювати їх необхідність.

 

Хто допоможе вибрати кондиціонер?

 

Завжди приємно поговорити з підготовленим клієнтом - це економить час і дозволяє краще зрозуміти, що має сенс йому запропонувати. Компанія VENT  намагається не просто продати кондиціонер або систему вентиляції, а якнайповніше задовольнити потреби замовника. Ми пропонуємо рішення під ключ для квартир, приватних будинків, котеджів, громадських і промислових будівель у Хмельницькому та Тернополі.

За 12 років роботи реалізовано більше 3000 проектів кондиціонування по всій Україні. Фахівці компанії зацікавлені у високих результатах не менше, ніж клієнти. Потужність, тип, марка, вартість запропонованого кондиціонера будуть повністю відповідати вашим запитам і умов експлуатації.

Ми продаємо і встановлюємо тільки сертифіковане обладнання провідних світових брендів, здійснюємо гарантійне та післягарантійне обслуговування.