5 порад від компанії VENT при виборі кондиціонера

На сьогоднішній день на ринку кліматичного обладнання є велика кількість систем кондиціонування. Правильний вибір забезпечить комфорт в приміщенні.

 

1. Визначення розміру та розташування приміщення.

 

Сонячна, чи тіньова сторона приміщення, наявність іншого обладнання, яке виділяє тепло. Виходячи з цього робиться вибір по потужності кондиціонера.

Для одного квадратного метру приміщення необхідно 100 Вт потужності обладнання, тобто якщо у Вас приміщення площею 20 кв. метрів, то необхідно купувати кондиціонер з холодопродуктивністю 2 кВт, за умови, якщо в приміщенні присутні 2 людей, та відсутні джерела тепла.

 

2. Тип кондиціонера.

 

Кондиціонери поділяються на: мобільні, конвекторні, спліт-системи. Найбільш практичні та популярні вважаються спліт-системи, тому що наділені можливостями, як охолодження, так і обігріву. Внутрішній блок спліт-системи встановлюється на стіні під стелею і завжди вписується в будь-який стиль інтер'єру. Якщо кондиціонування необхідне в двох кімнатах, тоді встановлюються мульти спліт-системи (один зовнішній блок на 2 внутрішні блоки).

 

3. Країна-виробник

 

Орієнтуватися на країну-виробника фахівці компанії VENT не радять, адже ціна та якість обладнання практично не залежать.

 

4. Професійний монтаж

 

Встановлення кондиціонера самостійно загрожує зменшенню терміну експлуатації обладнання. Уточніть у монтажної організацію, чи надається гарантійний талон на монтажні роботи. Спеціалісти компанії VENT не радять купувати кліматичне обладнання і замовляти монтаж у різних фірмах.

 

5. Альтернатива

 

Крім кондиціонерів є і інший варіант створення комфорту в приміщенні - вентиляція.