Простудні захворювання може викликати кондиціонер

Влітку в офісних приміщеннях температура повітря піднімається вище комфортної і персоналу стає не до роботи. Відкриття вікон - не вихід, адже у такий спосіб в офіс впускається гаряче повітря з вулиці. У спекотну пору року починаються війни між тими кому душно і тими кому дує. Для підтримки комфортної температури (22-27 С) традиційно використовують настінні кондиціонери, які можуть стати причиною виникнення простудних захворювань у працівників компанії.

 

Як не застудитися від кондиціонера?

 

  • Різниця між температурою на вулиці і виставленою на спліт системі не повинна перевищувати 8 градусів.
  • Потік холодного повітря не повинен бути спрямований на персонал. За рахунок жалюзі варто потік спрямувати в стелю, тоді холод буде розподілятися по офісі рівномірно.
  • Використовуйте штори (жалюзі), щоб сонце не нагрівало кімнату.
  • Регулярно проводьте чистку фільтрів кондиціонера (раз на півроку). Якщо тривалий час не проводиться очистка фільтрів, на деталях накопичуються пил, мікроорганізми.

 

Чому не можна включати кондиціонер при відкритому вікні?

 

Через відкриті вікна в приміщення відбувається приплив теплого повітря і кондиціонер працює на охолодження вулиці. У такому випадку кліматичне обладнання працює на знос і не у змозі понизити до заданої температури.

 

Чи необхідно провітрювати офісне приміщення з кондиціонером?

 

Кондиціонер не має ніякого відношення до повітрообміну повітря, а лише циркулює одне і теж повітря в приміщенні. Тому постійно потрібно проводити провітрювання приміщення за рахунок відкриття вікон.

 

Кондиціонер при тривалій роботі значно осушує повітря, а це призводить до пересихання носоглотки – звідси нежить та біль у горлі.