Сьогодні Вам встановлюють кондиціонер

  1. kondichionirivanie promЗавчасно необхідно узгодити день та час встановлення кліматичного обладнання, щоб уникнути очікування.
  2. Бажано присутність замовника під час проведення робіт. Якщо заздалегідь працівник компанії обговорив усі питання із Замовником, то присутність під час монтажу його необов’язкова. Але часто виникають питання у клієнта під час чи після установки.
  3. Перед встановленням необхідно прибрати подалі від місця монтажу всі речі, особливо м'які меблі.
  4. У разі виникнення непорозумінь із монтажниками, відразу телефонуйте до компанії. Всі питання з робітниками вирішуються на рівні керівництва компанії.
  5. Підписуйте акт здачі-приймання тільки після того, як обладнання змонтовано відповідно до затвердженої схеми, функціонує у всіх режимах, вас проконсультували щодо найпростіших правил користування і видали гарантійний талон та інструкцію.
  6. Якщо у вас маленькі діти, постарайтеся, щоб вони не знаходилися в квартирі в момент буріння стін, адже це доволі шумний процес.
  7. Проконтролюйте, щоб робота велася акуратно. Дуже важливо, щоб перед пуском кондиціонера з контуру було видалене повітря. Це робиться за допомогою спеціального насоса.