ТОП 5 факторів, що впливають на вартість вентиляції

Безглуздо нагадувати зайвий раз про значення для здоров'я і самопочуття людини чистого повітря. У минулому, коли не було якісних і ефективних систем вентиляції та кондиціонування повітря, а вуличне повітря не було таким забрудненим, рекомендувалося якомога частіше провітрювати приміщення.

 

На сьогоднішній день проектування вентиляції є однією з основних частин підготовки проекту будівництва будь-якої споруди. Вентиляційні системи монтуються в виробничих приміщеннях, в квартирах і приватних будинках, офісних приміщеннях, навіть на тваринницьких підприємствах і інших об'єктах, де проводить певний час людина.

 

По суті, процес вентиляції являє собою зміну використаного повітря всередині певного простору чистим ззовні, наприклад, з вулиці. Крім чистоти повітря, вентиляція забезпечує необхідні для приміщення параметри, як відносна вологість і температура.

 

Основні фактори, які впливають на вартість вентиляції

 

  • Призначення приміщення (житлове, виробниче, комерційне)
  • Розміри об’єкта (площа приміщення, висота стелі)
  • Тип системи (припливна, витяжна, припливно-витяжна система)
  • Складність монтажу системи (висотні роботи, використання спеціалізованих машин та механізмів)
  • Виробник вентиляційного обладнання

 

З кожним роком виробники вдосконалять і змінюють свої системи, додаючи нові комплектуючі, покращуючи конструктивні і технічні характеристики вентиляційного обладнання. У конкурентній боротьбі є свої лідери, товари які вже встигли зарекомендувати себе з позитивного боку на ринку.