Чим ви дихаєте? Повітря та здоров'я.

Легко дихається на свіжому повітрі далеко від населених місць, адже там повітря не містить хімічних, пилових домішок та неприємних запахів.

 

свіже повітря та вентиляціяСучасна людина 70% свого життя проводить в закритих приміщеннях різного призначення. Повітря у погано провітрюваних приміщеннях містить більше вуглекислого газу, насичене водяними парами, продуктами розкладання органічних і неорганічних речовин. Повітряний комфорт закритих приміщень пов'язаний також з електричним станом повітряного середовища. Останнє залежить від іонного режиму, в зв'язку з тим, що негативно і позитивно заряджені іони в повітрі впливають на самопочуття.

 

Іонізація повітря змінюється тим інтенсивніше, чим більше людей знаходиться в приміщенні і чим менша площа повітряного середовища. У процесі дихання відбувається поглинання легких аероіонів, в результаті чого легкі іони перетворюються в важкі, які утворюються внаслідок осідання на матеріальних частках «ядрах конденсації» - в повітрі, що видихається.

 

Повітряне середовище закритих приміщень відіграє велику роль в механізмі передачі багатьох інфекційних захворювань. Відомий шлях передачі - повітряно-крапельний. Джерелом масивного забруднення повітряного середовища є дихальні шляхи хворих людей і бацилоносії. Мікроорганізми з повітрям, що видихається і краплями слини утворюють аерозоль, якщо швидкість руху повітря в дихальних шляхах вище 4 м / с. При чханні вона досягає 50 м / с, при кашлі 100 м / с, при одному акті чхання утворюються тисячі крапельок, що містять від 5 тисяч до 150 тисяч патогенних мікробів.

 

Відсутність вентиляційних систем або їх погана робота призводять до збільшеної концентрації вуглекислого газу та інших небезпечних для організму людини речовин, що відразу ж відбивається на стані - з'являється головний біль, втрачається працездатність, постійно відчувається втома.

 

Для забезпечення комфортного перебування в приміщенні система вентиляції являє собою досить складний розгалужений комплекс. У нього входить різного виду обладнання, прилади, гнучкі повітроводи, елементи кріплення. Надійні, високої якості комплектуючі вентиляції забезпечують її безперебійну експлуатацію протягом тривалого терміну, що важливо для створення оптимального мікроклімату.

 

Які бувають система вентиляції?

 

Системи бувають:

 

  • природні або штучні - залежить від способу переміщення повітря;
  • припливні або витяжні - за призначенням;
  • місцеві або загальнообмінні - виходячи із зони обслуговування;
  • складальні або моноблочні - по конструкції.

 

ventilaciya v pidvali-minТестування та налагодження всіх елементів моноблочних систем проводиться в процесі їх виробництва. Складальні проектуються для кожного приміщення індивідуально, в проекті зазначаються всі необхідні комплектуючі вентиляції.

 

Якісне вентиляційне обладнання та професійний монтаж - запорука правильної роботи системи. 

 

Виготовлення елементів вентиляційних мереж - один з напрямків виробничої діяльності компанії ТОВ «Науково-виробничий центр вентиляції та кондиціонування». Використання сучасних технологій і обладнання дозволяє виготовляти якісну та надійну продукцію, яка у повній мірі відповідає вимогам державних стандартів.