Монтаж витяжної системи лаунж-бару з кальяном в селі Поляниця (Буковель)

Проектант: Закуренко Олександр

Трудовий ресурс: 1 монтажна бригада

Тип приміщення: заклад харчування

Площа приміщення: 80 м2

Продуктивність системи вентиляції: 1500 м3/год.

Вентиляційне обладнання: Повітропроводи з оцинкованої жерсті – 36 м.кв., Вентилятор ТТ ПРО 315.

 

Куріння кальяну – давня традиція на Сході. В Україні з кожним роком збільшуються кількість шанувальників кальянів. Лаунж-бари з кальяном обов'язково повинні бути оснащені якісною системою вентиляції, яка забезпечить приплив свіжого повітря та видалення диму та відпрацьованого повітря. Найголовніше - це організація видалення диму і подачі в приміщення потрібної кількості свіжого повітря оптимальної температури. Запорука процвітання - це якісна вентіляція, що створить комфортні умови у кальян-барі.

 

монтаж витяжної вентиляції в кальян-барівентиляція від ТОВ НВЦ ВЕНТБуковель монтаж вентиляції

 

Якщо Ви плануєте обладнати кальянну в уже функціонуючому закладі, краще проконсультуватися з фахівцем, щоб монтаж відповідного обладнання і комунікацій пройшов з мінімальним втручанням в Ваш інтер'єр.

 

Основна помилка в вентиляції - коли встановлюють хорошу потужну витяжну систему, а про хороший приплив свіжого повітря забувають. Як результат виникають ситуації, коли в ресторані, кафе люди із зусиллям намагаються відкрити двері, а в приміщенні від низького тиску закладає вуха. Тому лаунж-бари мають бути оснащенні не тільки витяжкою, але і хорошою системою подачі повітря. Зовнішнє повітря повине надходити в приміщення обсягом не менше, ніж необхідно для компенсації повітря, що видаляється.

 

Слід звернути увагу, що кількість зовнішнього повітря повинно відповідати прийнятим нормам:

- при не інтенсивному палінні 30-55 м3 / год на одну людину

- при інтенсивному палінні 80-170 м3 / год на одну людину

 

Практика показує: для створення комфортних умов необхідно мати як мінімум 12 кратний повітрообмін. Ідеальний варіант, на нашу думку, система з 20 кратним повітрообміном з можливістю регулювання кількості подачі і видалення повітря за допомогою відповідної автоматики. Система повинна бути обладнана установками рекуперації і нагрівачами підходящої потужності.