Завершено монтаж димоходів під котел на рідкому паливі. СТО "Інтер Дизель", м. Хмельницький

Проектант: Закуренко Олександр

Трудовий ресурс: 1 монтажна бригада

Тип приміщення: автомайстерня

Обладнання: 3 димоходи (0,8 харч. нерж. АС304/0,5 техн. нерж.).

 

 

монтаж димоходіввстановлення димоходів Хмельницькиймонтаж димоходів

 

На якому б паливі не працював обігрівальний прилад, для його повноцінної експлуатації необхідна окрема димовідвідна система. Матеріал, елементи кріплення, місце розташовуння визначається на етапі проектування системи. Для коректного та безпечного функціонування, а також тривалого терміну служби всієї системи відведення важливо провести правильну збірку сталевих модулів і зробити установку з дотриманням норм пожежної безпеки.

 

Монтаж димоходів доцільно довірити професіоналам з багаторічним досвідом, що мають навики та досвід проведення даних робіт. На всі монтажні роботи по встановленню обладнання, які проводяться нашими фахівцями дається гарантія терміном на 1 рік. Існує ряд особливостей, не знаючи про які, можна не тільки дуже швидко привести в непридатність обладнання, а й порушити вимоги пожежної безпеки, що можуть привести до вкрай небажаних наслідків. Монтаж сендвіч-димоходу.

 

Як і одноконтурні труби, сендвічние труби монтуються тільки по конденсату. Чому не по диму - причин кілька:

 

  • по-перше, різниця температур всередині і зовні труби в холодну пору року, експлуатація опалювального приладу в режимі тривалого тління або робота обладнання на газовому або дизельному паливі (газові та дизельні котли), провокує появу конденсату, який стікає зверху. Щоб волога правильно стікала по внутрішніх стінках труб, а не потрапляла на зовнішні і не утворювала брудних потьоків, для цього елементи повинні бути зібрані строго по конденсату;

 

  • по-друге, конструкція сендвічів така, що при неправильному складанні кожна верхня труба внутрішнім і зовнішнім контуром розміститься в теплоізоляції нижчої. Це означає, що з зовнішньої сторони теплоізоляційний матеріал всієї димохідної системи буде піддаватися попаданню опадів із зовні. А зсередини утеплювач буде промокати через вологу, що виділяється. У підсумку, Ваш димар не тільки дуже швидко прийде в непридатність, а й втратить свою безпеку. Тому щоб уникнути неприємностей, монтаж димоходу з сендвіч труб здійснюйте тільки по конденсату.