Витяжна система вентиляції виробничого приміщення ТОВ "Мегатекс", м. Старокостянтинів

Проектант: Закуренко Олександр

Трудовий ресурс: 1 монтажна бригада

Тип приміщення: виробниче

Площа приміщення: 400 кв. м.

 

 

монтаж вентиляціївентиляція від Науково-виробничого центра

 

Промислова вентиляція з поліпропілену - сучасне технологічне рішення для виробничих підприємств найрізноманітніших напрямків. Міцні та надійні повітроводи з полімерів стійкі до корозії, впливу агресивних середовищ і ультрафіолетового випромінювання, завдяки чому мають тривалий термін експлуатації. Важливо, що в порівнянні з традиційними металевими повітроводами це повітроводи нержавіючі.

 

Всі ці переваги роблять полімерні повітроводи оптимальним варіантом при монтажі систем вентиляції на хімічних, фармацевтичних, металургійних, машинобудівних та інших виробництвах. Завдяки довгому терміну служби, повітроводи пластикові з успіхом можна використовувати в самих різних господарсько-побутових сферах: вентиляція овочесховища, складу, лабораторій тощо Практичності полімерної вентиляції додає і та обставина, що пластикові повітроводи не потребують будь-якого особливого догляду, не вимагають фарбування і ремонту.

 

Як і металеві, полімерні повітроводи можуть бути круглі (труби) або прямокутні (короба). Гідність такої вентиляції - в тому, що завдяки властивостям матеріалу є можливість виготовити найскладніші конфігурації повітропроводів і фасонних виробів до них. Різні трійники, відводи, муфти, переходи, з'єднувачі, заслінки і інші елементи вентиляційної системи допоможуть підтримати герметичність повітропроводів.