Монтаж 5 ПВУ в адміністративному корпусі медового заводу, ТОВ «Бартнік» м. Ізяслав

Проектант: Закуренко Олександр

Трудовий ресурс: 1 монтажна бригада

Тип приміщення: офісне

Площа приміщення: 1500 кв. м.

 

вентиляційні системивстановлення вентиляціїмонтаж припливно-витяжної установки

 

Офіс - це місце, де постійно кипить робота, і щоб робота ця була максимально продуктивною, приміщення повинно правильно вентилювати. Приплив чистого повітря завжди підвищує працездатність колективу. Часто в офісі виникає питання "Як позбутися від задухи?", При цьому про виконання будь-яких справ навіть і думати не хочеться. Падає концентрація уваги, а постійне перебування в погано провітрюваному приміщенні може негативно впливати на здоров'я людини.

 

Саме тому організація офісу повинна починатися з проектування якісної вентиляції. Звичайно, якщо співробітників в офісі зовсім небагато (1-2 людини) і особливості приміщення дозволяють - можна обмежитися звичайним провітрюванням і побутовими вентиляторами, у всіх інших випадках систему вентилювання варто зробити більш серйозною.

 

Типи вентиляції

 

На сьогоднішній день вентиляція в офісі може здійснюватися з використанням систем вентиляції трьох основних типів:

 

  • припливного, коли в офісне приміщення забезпечується постійний приплив повітря ззовні;
  • витяжного, при якому з приміщення, навпаки, виводиться застояне, використане повітря;
  • припливно-витяжного, комбінує обидві дії для забезпечення оптимального мікроклімату для офісу.

 

Основні моменти організації вентиляції в офісі

 

  • При облаштуванні вентиляції обов'язково повинні враховуватися санітарні норми по необхідній кількості свіжого повітря на одну людину.
  • Найкраще, якщо організація вентиляції почнеться на етапі його проектування і буде довірено професіоналам.
  • Бажано використовувати саме комбіновані припливно-витяжні системи вентилювання та віддавати перевагу надійним виробникам.
  • При виборі обладнання варто звернути увагу на рівень його шуму і енергоспоживання - краще, якщо це буде тихий в роботі і економічний варіант.
  • Зовнішні елементи вентиляційного обладнання повинні добре поєднуватися з архітектурними та дизайнерськими рішеннями будівлі, приміщень і по можливості не позичати багато місця, якщо простір в офісі і без того невеликий.
  • Системі вентилювання має бути простою в управлінні - так, щоб її параметри не займали багато часу і не могли збитися в самий невідповідний момент.