Монтаж системи вентиляції у приміщенні озокеритотерапії. Санаторій «Лісова пісня» (м. Трускавець)

Проектант: Білик Артем

Трудовий ресурс: 1 монтажна бригада

Тип приміщення: медичний заклад

Площа приміщення: 120 кв. м.

Вентиляційне обладнання: ПВУ Vents з роторним рекуператором на 2000 м.кб./год. (з охолодженням)

 

припливно-витяжна вентиляціямонтаж ПВУвентиляція в санаторії Лісова пісня

 

Комфорт людей в санаторіях безпосередньо залежить від грамотно спланованої системи вентиляції. Її проектуванням необхідно зайнятися до початку будівництва об'єкта. І тільки після проектних робіт і вибору оптимального рішення, приступити до встановлення інженерних систем. Як і готелі, санаторії, пансіонати складаються з різних за призначенням приміщень: житлові приміщення, їдальня, кухня спортивний зал, пральня, конференц-зали і т.д. Але тут також є лікувально-діагностичні відділення, вентиляція яких повинна відповідати нормам вентиляції медичних установ. У зв'язку з цим для створіння комфортних умов у всіх приміщеннях необхідно забезпечити індивідуальні умови вентиляції і кондиціонування.

 

Вибір того чи іншого рішення залежить від специфіки, напрямки пансіонату, санаторію. Наприклад, в санаторіях з ухилом лікування органів дихання необхідно встановлювати окремі вентиляційні системи і не допустимо - центральне кондиціонування; в інфекційні - не можна застосовувати систему з рекуперацією тепла, потрібні локальні зони витяжки з високим ступенем очищення. Але в будь-якому випадку потрібна приточно-витяжна система з високим ступенем очищення. У номерах і інших приміщеннях:

 

  • кондиціонування VRV (мультизональні системи) з настінними спліт-системами.
  • вентиляція: припливно-витяжна (загально обмінна) обов'язково з підігрівом (за допомогою водяного або електричного калорифера).

 

Для підтримки чистоти в системі необхідно періодично проводити сервісне обслуговування вентиляції санаторіїв, пансіонатів і будинків відпочинку.