Встановлення системи видалення пилу в цеху з виготовлення пам’ятників, Хмельницький

 

Проектант: Артем Білик

Трудовий ресурс: 1 монтажна бригада

Тип приміщення: виробниче приміщення

Площа приміщення: 70 кв. м.

Продуктивність системи: 6000 м. кб.

 

Cистема пиловидалення Встановлення системи пиловидалення в цеху

 

Цех з виготовлення пам’ятників приміщення з підвищеним рівнем запилення і до встановлення системи вентиляції робітники вимушені працювати в ньому в респіраторах.

 

Особливості системи пилевидалення.

 

Система виведення пилу, на відміну від типової вентиляції розміщується по периметру цеху, П-подібною формою на рівні підлоги. Це зумовлено особливістю виробничого процесу, адже при обробці мармуру та бетонних конструкцій виробляється важкий кам’яний пил який осідає на поверхнях. При одночасній роботі кількох працівників рівень запиленості піднімається настільки, що роботу доводиться припиняти через погану видимість та складнощі з диханням.

 

Виходячи з цього система пиловидалення повинна мати достатню потужність, щоб дозволити безперебійну роботу цеху.

 

Проектування

 

Проектуючи систему пиловидалення важливо було врахувати те, як в повітрі розподіляється пил. Розміщення станків та їх орієнтованість важливий нюанс для врахування руху пилу в просторі.

 

Для якісного очищення повітря було вирішено встановити систему на основі “Циклону” з розрахунком на 6000 м. куб з фільтром-контейнером для осаду пилу, та зведеною системою витягу пилу П-образної форми в самому цеху.

 

Вимоги

 

При роботі з виробничим об’єктом з високим рівнем запиленості та постійною присутністю там людей критично важливо було дотриматись норм рівня шуму. Не можна допускати рівень шуму вище 80 дБ, при врахуванні шуму системи пиловидалення та шуму виробництва. А це шум від шліфувальних машинок, перфораторів та станків, тому сама система була встановлена ззовні цеху, а в середину заведені лише вентиляційні труби. Таким чином вдалось досягнути параметрів зашумленості в 75 дБ в цеху та нижче 70 дБ ззовні.

 

Об’єкт був перевірений інженерною комісією 12 вересня 2018 року, планується до здачі в другій половині вересня 2018 року.

 


Більше про наш досвід дізнайтесь у розділі: Проекти