Системи аспірації та вентиляції цукрового заводу в с. Наркевичі

 

Цукровий завод в с. Наркевичі - півроку роботи, тисячі метрів повітроводів, 5 завдань в одному проекті!

 

Проектанти: Артем Білик, Закуренко Олександр
Трудові ресурси: 6 монтажних бригад

Типи приміщень: цехи, виробничі приміщення

Площа приміщень: більше 2000 м.кв.

Проекти в рамках об’єкту:

- Система аспірації деревообробних станків

- Система вентиляції вапнякового відділення і газової печі

- Система вентиляції заточного цеху

- Система повітряного душування на 20 робочих місць

- Система аспірації жомосушильного відділення

 

 

Система вентиляції цукрового заводу в с. Наркевичі/ Система вентиляции сахарного завода в с.НаркевичиЧастина вентиляційної системи цукрового заводу в с. Наркевичі

 

Особливості роботи над об’єктом

 

Цукровий завод в с. Наркевичі заснований ще в 1950 році, тому велика частина цехів була спроектована за радянськими стандартами, які не відповідають потребам сучасності. Та завод розвивається і тому постійно потребує оновлень. Так на початку 2018 року почалось оновлення в сфері вентиляції.

Проектанти “Науково-виробничого центру вентиляції та кондиціонування” розробили унікальні системи аспірації та вентиляції для специфічних потреб заводу.

Це вже не перший складний проект для нашої команди. Рік тому ми виконали не менш складний проект на заводі “Мегатекс” де встановлювали системи вентиляції на основі поліпропіленових повітроводів.

 

Системи аспірації

 

Які завдання аспірації на виробництві? Вона видаляє дрібні, сухі частинки з-під укриттів транспортно-технологічного обладнання і робочої зони засмоктуючи їх з потоком повітря в трубопровід системи аспірації, за яким частки з потоком повітря потрапляють у відстійник.

 

Аспірація та вентиляція відрізняються тим, що в вентиляції робота системи направлена на забезпечення повітрообміном приміщень, а в аспірації повітря використовується лише в якості носія, а робота системи зосереджена на видаленні дрібних сухих частинок.

 

Інженери Науково-виробничого центру вентиляції та кондиціонування розробили системи аспірації для відділення деревообробних станків, де є постійне запилення дерев’яною стружкою, та у жомосушильному відділені, де частки сухого жому піднімають в повітря при будь-яких механічних впливах.

Монтажні роботи виконали в визначені строки, система вже пройшла тестування та здана в експлуатацію заводу.

 

Система аспірації цукрового заводу в Наркевичах Система аспірації цеху деревообробки

 

Системи повітряного душування

Системи повітряного душування встановили в приміщеннях, де робітники працюють в умовах підвищених температур. У відділеннях сушки жому та термічної обробки сировини робочі температури сягають 40-50 градусів і системи душування просто необхідні.

Систему повітряного душування на 20 робочих місць спроектували та встановили влітку 2018 року в цехах заводу працівники Науково-виробничого центру вентиляції та кондиціонування.  

Підсумки проекту

 

Більше 1000 метрів повітроводів.
Більше 15 000 куб. м. потужностей установок.
Більше 1 000 000 гривень вартість робіт.

Все це результати роботи з цукровим заводом в с. Наркевичі.

 

Хочете також швидко і якісно встановити складну вентиляцію в себе на підприємстві?
Замовляйте розрахунок свого проекту просто заповнивши ФОРМУ