Про проекти, кондиціонери та кілометри труб - результати 2018 року в Науково-виробничому центрі вентиляції та кондиціонування

 

Закінчується 2018 рік, приходить час корпоративів та ялинок. Бухгалтери підбивають річні баланси, а ми аналізуємо результати минулого року, будуємо стратегію та ставимо цілі на 2019 рік і ділимося з вами найцікавішим у цій статті.
Курчат по осені рахують, а ми рахуємо, скільки і чого ми виробили та змонтували за рік:

 Повітроводи та димоходиКондиціонери та проекти

Відповідальність

Для нас важливо бути не просто бізнесом. Для нас важливо нести користь суспільству в міру наших можливостей. Так з початку Революції Гідності та ведення бойових дій на сході країни ми почали активно підтримувати наших військових. Щомісячно ми перераховуємо частину доходів у благодійні фонди та допомагаємо учасникам бойових дій адаптуватися - надаємо їм робочі місця та допомагаємо з освоєнням нових професій і підвищенням кваліфікації в нашій компанії.
У 2018 році ми знайшли можливість ще трошки підняти свій рівень соціальної відповідальності. Науково-виробничий центр вентиляції та кондиціонуванн долучився до програм з енергоефективної модернізації в рамках “Енергетичного кластеру” та Центру енергоефективності ХМР. Вже зараз наші інженери працюють над проектами модернізації вентиляцій шкіл та садочків.

 

Команда

Нам уже більше 10 років, але компанія продовжує рости рік за роком. Кількість великих об’єктів, для яких ми робимо проектування систем вентиляції, зростала щороку і 2018 не став виключенням. Для того щоб забезпечити швидку і якісну здачу об’єктів  ми виросли на цілу команду професійних монтажників, розширили наш автопарк, підсилили потужності виробничого цеху.

Проекти

За цей рік у нас було багато складних, цікавих та комплексних проектів, і з усіма ними наша команда справилася. Ми стали першою компанією, яка власними потужностями встановила та відлагодила систему мультизонального кондиціонування у Хмельницькому. Про наші проекти минулих років ви можете прочитати ось в цьому ДОКУМЕНТІ, а про те, які ж проекти ми завершили в 2018 розповімо далі.

multizonchernyvciindoorsmallmultizonchernyvcoutdoorsmall

Промислові об’єкти

Почнемо з наших великих проектів, таких як промислові гіганти: Завод “Гравітон” (м.Чернівці), завод “Мегатекс” (м. Старокостянтинів), Шепетівський ремонтний завод Уркоборонпром (м.Шепетівка), Цукровий завод в с.Наркевичі, Фармацевтична фабрика Тернофарм (Тернопіль) та ряд інших заводів по Західній Україні. Чим більший об’єкт ми брали під проектування систем вентиляції, тим суворіші вимоги до якості виконання були в замовника. Ми ж завжди дотримуємось європейських стандартів якості та безпеки робіт, тому й працюємо з такими вимогливими замовниками.

Громадські заклади

Комфортний мікроклімат та відсутність зайвих запахів при наявності кухні в кафе та ТЦ - це одні з найскладніших проектів для вентиляційників. Протягом 2018 року ми облаштували системи вентиляції та кондиціонування у Торговому центрі Woodmall (м. Хмельницький), ресторані “Piccolino” (м. Хмельницький), кафе “Майстерня пончиків” (м. Львів), та виготовили десятки витяжних зонтів для кухонь та харчоблоків кафе та ресторанів по всій Західній Україні.

Медичні заклади

Ми вже багато років працюємо з медичними та профілактичними закладами, тому цього року до списку наших виконаних об’єктів додалися: ПоліклінікаМВД (м. Хмельницький), санаторії “Лісова пісня” (м. Трускавець) та “Яблуневий сад” (с. Жилинці). Великим кроком уперед також вважаємо роботу над проектом Курорту Буковель. 

Алмазне буріння БуковельВентиляція Борщів

Приватна забудова

І нарешті окремо розкажемо про проекти приватної забудови. Ми облаштували системи вентиляції в приватних будинках, новобудовах та офісах в Хмельницькому, Чернівцях, Тернополі та ін.. Такі невеликі проекти особливо цікаві, адже варто вкласти складні системи в малі простори, так щоб вони стали частиною задуманого інтер’єру.

 

Про те, як ми виконували проектування систем вентиляції на цих та інших об’єктах дивіться у звітах на сторінці ПРОЕКТИ

Рік для компанії був успішним і ми вдячні всім, хто допоміг нам вийти на наш теперішній рівень. Особливо цінуємо і дякуємо нашому колективу: інженерам, монтажникам, працівникам цеху, бухгалтерам та всім-всім, хто залишається з нами уже уже один рік. І звісно особлива подяка нашим клієнтам, які довірили там свої об’єкти, і з якими ми докладемо усіх зусиль, щоб продовжити співпрацю в майбутньому.


Більше корисної інформації читайте на нашій сторінці у Facebook