Історія компанії: 13 років з нуля до Групи Компаній Vent

 

Про нас

 Науково-виробничий центр вентиляції та кондиціонування - компанія з 13 річним досвідом проектування та монтажу вентиляційних систем будь=-якого рівня складності по всій Україні

Наша робота - створення комфортного мікроклімату в приміщеннях. В своєму штаті ми маємо кваліфікований інженерно-проектний відділ, власне виробництво повітроводів та 7 монтажних бригад - це зробило нас однією з найбільших та найпрофесійніших компаній Західної України.


Історія становлення

 “Науково-виробничий центр вентиляції та кондиціонування” - назва яка з’явилась не просто так. Засновники компанії Оксана та Олександр Снозики. Олександр Володимирович у минулому викладач кафедри Машин та апаратів Хмельницького-національного університету з 15 річним стажем викладання за напрямками «Вентиляція, опалення та кондиціонування», «Сучасні системи забезпечення мікроклімату». Маючи великі напрацювання в теорії вони вирішили застосувати їх на практиці та підняти якість послуг в сфері вентиляції та кондиціонування Хмельницького на новий рівень тому відкрили  власну справу.

 

Основні дати нашої історії

       2005 - засновано ФОП Снозик. Першими проектами фірми стали мережа аптечних складів по Західній Україні та Ярмолинецький ковбасний цех. Поступовий ріст молодої компанії та становлення на ринку.

2010 - засновано ТОВ “Науково-виробничий центр вентиляції та кондиціонування” компанія вже мала в своїх активах дві монтажних бригади, два авта. Виконували більше 10 великих замовлень в рік, найбільші з яких - роботи з Торговим центром Оазис та Заводом “Реноме”.

2011 - відкрито власні виробничі приміщення з виготовлення повітроводів з оцинкованої та нержавіючої жесті. Потужність виробництва склала більше 100 тонн готової продукції на рік.

2012 - Відкрито Тернопільську філію “Науково-виробничого центру вентиляції та кондиціонування”. Керівник філії Сергій Шумелда.

2016 - Створено компанію ТОВ “НВЦ VENT” - засновник, керівник та головний інженер компанії Закуренко Олександр. В партнерстві з Науково-виробничим центром вентиляції та кондиціонування засновано “Групу компаній VENT”

2018 - Укладено з Хмельницькою міською радою меморандум про співпрацю в створенні індустріального парку.

 

Карта робіт

Щороку наша компанія виконує роботи більш ніж на 30 великих об’єктах і сотнях невеликих. Карта нашого охоплення росте щороку і вже в 2018 році ми виконали більше робіт по всій Україні ніж в Хмельницькому.

 

 Нам довіряють

 13 років на ринку - це про стабільність, репутацію та постійні клієнти, які довіряють нам свої об’єкти рік за роком та рекомендують знайомим. Так ми вже три роки працюємо з Старокстянтинівським заводом "Мегатекс Індастріал" та Тернопільською фабрикою мед.препаратів Тернофарм. А комерційні забудовники, які запускають нові об’єкти, постійно звертаються до нас за консультаціями в первинному проектуванні.


Ось лише невеликий список наших замовників за минулі роки:

 ecoplastФіліп Морріс УкраїнаТернофармАнтикризаТаврія ВФуршетМегатексВитагро

 

Наші партнери та постачальники

Науково-виробничий центр вентиляції та кондиціонування є офіційним партнером та дистриб’ютором таких брендів кліматичного обладнання , як: Sakata, Ballu, Electrolux, Cooper&Hunter, Sensei, Chigo, Mitsubishi Electric, Вентс

sakatamitsubishi COOPERballugreeelectroluxchigoace

 

Ми завжди працюємо з постачальниками, які пропонують якісну продукцію. Ось лише частина наших постачальників:  Кул-терм, Теплоцентр, Аеростар, Вентс, Турбовент сервіс, ССК, Поділля-кабель, Солді і Ко, Ізотерма, Люк-Ком, Метінвест

 

Співпраця

 Група компаній VENT завжди відкрита до співпраці з компаніями та організаціями, котрі працюють для розвитку технологій та рівня життя у містах. Так в 2018 році ми підписали меморандум про співпрацю з впровадження енергоефективних технологій з Енергетичним кластером Хмельницької області, та почали співпрацю з Центром енергоефективності Хмельницької міської Ради.

Окремо ми розпочинаємо співпрацю з Хмельницькою міською радою в рамках проекту Індустріального парку “Хмельницький”.  Центр енергоефективностіЕнергетичний Кластер

Плани на майбутнє

 

З таким минулим ми просто не можемо не поставити собі грандіозні цілі.

В 2019 році ми плануємо:

- розширити власне виробництво та почати серійне виготовлення витяжно-припливних установок.

- почати роботу в комплексному монтажі та установці інженерних мереж (водопостачання, опалення, електромонтаж).

- відкрити філію Науково-виробничого центру вентиляції та кондиціонування у Трускавці та ще в декількох містах.

- налагодити співпрацю з європейськими партнерами, та вийти на міжнародний ринок.

Такі плани виглядають досить амбіційними, але вони для нас досяжні. Роки досвіду, велика матеріально-технічна база та професійна команда - запорука нашого успіху та досягнення цілей!