Замовте консультацію професійного інженера
Отримайте індивідуальний розрахунок та проект системи вентиляції для ваших потреб
Ім'я
Телефон
Місто

Вентиляція в тренажерному залі

Індивідуальне проектування та монтаж систем вентиляції для спортивних закладів

Вентиляція для тренажерних залів
Для вентиляції у тренажерному залі є кілька ключових задач. Для спортивних закладів існує норма подачі повітря, а саме 70 куб.м.\год.\особу і такий об'єм може забезпечити лише примусова вентиляція в приміщені. Окрім того важливим питанням залишається видалення відпрацьованого повітря з залу, та можливість регулювати величину подачі повітря при напливі клієнтів в зали, що особливо актуально весною. З цією задачею може впоратись припливно-витяжна установка, яка забезпечить як подачу свіжого, очищеного повітря, так і видалення відпрацьованого. Таку систему можна установити з можливістю регулювання потоку, а також підігріву та охолодження повітря, що подається. Це дозволить тонко контролювати температурний режим в залі для максимального комфорту ваших клієнтів.
Вентиляція для фітнес-клубів
У фітнес клубах основні клієнти - жінки і вони своє уявлення та запити до залу фітнес-клубу. В ході опитувань виявилось що для жінок при воборі залу є ключовими три критерії:
- Сучасні тренажери
- Відсутність неприємного запаху в залі
- Комфортна температура, та можливість зачиняти двері під час тренувань
Із забезпеченням останніх двох пунктів допоможе впоратись припливно-витяжна установка з рекуперацією. Монтаж припливно-витяжної установки з рекуператором дозволить забезпечити постійну подачу свіжого повітря, та видалення відпрацьованого, а також дозволить підтримувати необхідну температуру повітря.
Вентиляція для залів бойових мистецтв
Зали для бойових мистецтв зазвичай не такі багатолюдні як тренажерні зали та фітнес-клуби, але задачі вентиляції для них дуже схожі. Тому основною відмінністю між ними в плані вентиляції є різниця в необхідному об'ємі подачі повітря.
Вентиляція для залів йоги
Для вентиляції залів в яких займаються йогою існує одна важлива вимога - якомога менший рівень шуму. Для досягнення цього результату використовуються вентилятори з пониженими оборотами та виведення робочих блоків назовні.
Басейни
Вентиляція в басейні має унікальне і складне проектування, основними критеріями якого є утримання балансу між виведенням надмірної випаруваної вологи, зниження вологості повітря та підтримання повітряного потаку в тому об'єму, який не буде спричиняти додаткове випаровування води з поверхні басейну. Також необхідно врахувати можливість підтримання необхідного температурного режиму. З такими задачами може впоратись лише професійно спроектована система вентиляції. Тільки індувідуально спроектована професіоналами система зможе забезпечити комфортні умови для відвідувачів басейну та допоможе уникнути санітарних проблем з утворенням конденсату і подальшої появи грибків та цвілі.
Танцювальні зали
Для танцювального залу дуже важливим є можливість підтримання температурного балансу протягом всього року, оскільки люди які займаються танцями зазвичай дуже легко одягнуті. Для верішення цієї задачі краще всього підходить припливно-витяжна установка з рекуперацією.

Вибирайте послуги профессіоналів

10 років досвіду та фахівці з науковими ступенями.
Повна документація
Забезпечимо повний пакет необхідних документів
Гарантія 10 років
Надаємо 10 років гарантії на монтаж повітропроводів
Працюємо з ПДВ та без ПДВ
Співпраця на оптимальних для вас умовах
5 монтажних бригад
Монтажні бригади працюють з виїздами
Власний проектний відділ
Проектувальники зі стажем та науковим ступенем
Власне виробництво повітропроводів
Гнучкий підбір матеріалів та форм труб, згідно ваших потреб