Проектування та монтаж вентиляції ресторану від VENT

Смачні страви та комфортний відпочинок – головні критерії оцінки будь якого закладу харчування. Вишуканість страв залежать від майстерності та досвіду шеф-повара, а от комфортні умови не можливо забезпечити без професійної вентиляційної системи.

Вентиляція в ресторані – перелік кліматичного обладнання, що забезпечує приплив чистого повітря з вулиці, видалення різноманітних запахів із залу ресторану та недопущення поширення тепла, ароматів кухні з місця їх появи.

В залі для відвідувачів повинен бути надлишок свіжого повітря, повітря з кухні не повинно потрапляти в інші приміщення ресторану. В залі для курців система відведення повітря встановлюється над стелею, щоб дим не розповсюджувався до сусідніх столиків. Для швидкого видалення тепла та ароматів в кухні над плитами встановлюються витяжні зонти. В кухні ресторану потужність видалення повітря повинна бути на 20% більша від припливу, за рахунок чого рух повітря можливо в одному напрямку – від залу в кухню.

Фахівці компанії VENT при створенні вентиляції для кафе і ресторанів рекомендують припливно-витяжну систему вентиляції, що передбачає механічний приплив свіжого і видалення з приміщення забрудненого повітря. Гнучке регулювання продуктивності системи – ще одна перевага припливно-витяжної вентиляції.

Норма припливного повітря для закладів харчування

Тип приміщення

Обсяг замінного повітря (на 1 особу)

1. Невеликий зал

від 30 м3 на годину

2. Зал для курців

70-100 м3 на годину

За рахунок ПВУ з рекуперацією можна скоротити витрати на опалення за рахунок теплообміну повітря.

Проектування вентиляції вимагає вміння проводити спеціальні інженерні розрахунки, а також знання санітарних та будівельних норм. Це ж стосується і установки вентиляції в кафе. Помилки проектування і монтажу приведуть до того, що система буде непрацездатною.
Компанія VENT пропонує своїм клієнтам повний комплекс послуг зі створення систем вентиляції ресторану, починаючи з збору вихідних даних і розробки проекту, закінчуючи монтажем системи і проведенням пуско-налагоджувальних робіт.

Ми маємо великий досвід роботи, а професіоналізм наших співробітників дозволяє реалізувати навіть найскладніші завдання.

Замовникам, які вирішили купити вентиляцію ресторану або кафе в нашій компанії, ми гарантуємо вигідні ціни на все обладнання. У нас ви знайдете високу якість використовуваного обладнання. При цьому ви можете вибрати техніку не тільки по країні-виробнику (вітчизняна або імпортна), але і по класу (економ, стандарт, преміум). Звичайно, обладнання преміум-класу має трохи більшу вартість, але воно має і великими функціональними можливостями.

Компанія надає гарантію на всі вузли системи і на виконані роботи. У наших системах максимально реалізуються сучасні технології енергозбереження, таких як, використання рекуператорів, сучасних економічних двигунів, частотного регулювання, автоматизації процесу.

Точна настройка системи також покликана забезпечити мінімальне енергоспоживання при забезпеченні належної якості повітря в усіх приміщеннях кафе, ресторану або їдальні.