Вентиляція присутня, без винятку, в кожному будинку незалежно від призначення. Системи мікроклімату необхідні як для житлових будинків і приміщень, так і для промислових будівель. Проектування передбачає дотримання санітарно-технічних, архітектурно-будівельних, пожежних та експлуатаційних вимог.
Компанія "VENT" у м. Чернівці спеціалізується на проектуванні, постачання обладнання та матеріалів, монтажу систем кондиціонування, вентиляції. Ми виконуємо об'єкти будь-якого призначення та площі: від котеджів, квартир, кафе - до торгових центрів і промислових цехів.
Спеціалісти компанії “VENT” професійно виконують монтажні і пуско-налагоджувальні роботи припливних установок, повітроводів, моноблочної і складальної вентиляційної мережі і надаємо гарантію на всі монтажні роботи, виконані нашими фахівцями.
Монтажники проведуть кваліфіковане встановлення систем вентиляції, кондиціонування і повітряного опалення. Інженери відділу проектування складуть проект системи із врахуванням побажань клієнта.

Коли виконується проектування систем вентиляції, враховується наступне:

  • захист від проникнення шуму;
  • протипожежна безпека;
  • розрахунок аеродинаміки і повітрообміну;
  • автоматизація системи;
  • ергономічна ефективність;
  • затрати енергії.
Після того, як проект складений і узгоджений із замовником, настає черга установки систем вентиляції. Монтаж включає в себе підготовчі заходи, облаштування мережі повітропроводів, а також складання і налагодження обладнання.

Фахівці компанії “VENT” використовують спеціальне професійне обладнання, яке проявляє себе дуже ефективно там, де дістатися до об'єкта звичайними інструментами практично неможливо.

Монтаж вентиляції у Чернівцях

Компанія Гравітон, м.Чернівці

ПАТ "ГРАВІТОН"
Місто: Чернівці
Статус проекту: в роботі
Тип приміщення: промислове

Виконані роботи: Монтаж системи вентиляції, кондиціонування, повітряного опалення у виробничих і адміністративних приміщеннях.

МРЕО

м. Чернівці, вул. Руська

Припливно-витяжна система вентиляції 3-поверхового адміністративного корпусу

Торгівельний центр Фуршет

м. Чернівці, вул. Руська

Система повітряного опалення і центрального кондиціонування на базі припливно-витяжної системи вентиляції з автоматичною рециркуляцією і рекуперацією повітря

Димарі з'явилися понад 100 років тому. На той час єдина система опалення була піч на дровах. Досить тривалий час час для зведення димаря застосовувалися виключно цегла. Розвиток технологій і можливостей торкнувся опалювального обладнання, тому зараз одними з популярних є сендвіч димарі з нержавіючої сталі.

Димоходи виробництва компанії “VENT” виготовлені на сучасному європейському обладнанні та з якісної нержавіючої сталі товщиною 0.6-1 мм. Технологія виробництва труби з нержавіючої сталі і фасонних елементів пройшли випробування часом. У нас Ви маєте змогу купити трубу для димоходу різної конфігурації від виробника у м. Чернівці діаметром до 300 мм. Димохід з нержавіючої сталі - це гарантія високої якості і довговічності.
Отримати консультацію, замовити проектування, монтаж вентиляції, виготовлення елементів вентиляційних систем.

Чернівці

(068) 202 99 57