Замовте консультацію професійного інженера
Отримайте індивідуальний розрахунок та проект системи вентиляції для ваших потреб
Ім'я
Телефон
Місто

Монтаж вентиляції в Вінниці

Повітрообмін необхідний для усіх приміщень, адже повітря з концентрацією шкідливих речовин негативно впливає на самопочуття та здоров'я людини, а надлишок вологості сприяє появі цвілі та грибка.
Проектування вентиляційних систем
Встановлення вентиляційного обладнання проводиться згідно проекту, що попередньо затверджений замовником. Проект виконується на підставі технічного завдання, що розробляється замовником. В технічному завданні прописуються основні параметри системи вентиляції: припливної, витяжної, димовидалення та кондиціонування повітря.

Технічне завдання може виконуватися в довільній формі, але має містити ключові для замовника вимоги. Чим докладніше описані всі деталі системи вентиляції, тим швидше буде процес проектування. Все, що не описано виконується на підставі діючих нормативів з проектування вентиляції і димовидалення або уточнюється в процесі проектування. Укладається договір на проектування системи вентиляції, кондиціонування або димовидалення.

Для розробки ескізного проекту інженер проектного відділу аналізує наступну інформацію:
План приміщення;
  • Перелік та розміщення обладнання, що виділяє тепло;
  • Максимальна чисельність людей, що можуть перебувати у приміщенні;
  • Побажання замовника, щодо місць встановлення обладнання, прокладання повітропроводів.
Якщо монтажні роботи будуть проводитись на етапі капітального ремонту будівлі, можливий виїзд спеціаліста на об'єкт.

Монтаж вентиляції у Вінниці

Коли проектування вентиляції, кондиціонування повітря завершено, монтажна компанія "Науково-виробничий центр вентиляції та кондицонування" для виконання робіт по монтажу цих систем.

На підставі ескізного проекту складається комерційна пропозиція на монтажні роботи (прокладання повітропроводів, підключення обладнання). Далі проводиться закупівля необхідного обладнання (ПВУ, вентилятори, рекуператори, нагрівачі) та виготовлення повітропроводів.

Якщо монтаж вентиляції відбувається в діючих приміщеннях, окремо узгоджується час проведення робіт. Коли монтаж систем вентиляції, кондиціонування та димовидалення завершено, робота здається замовникові, підписуються акти, а замовник оплачує монтаж вентиляційного обладнання.

Made on
Tilda