Проектування вентиляції – дуже важливий етап при встановлені кліматичного обладнання на об'єкті, адже від проекту залежить, наскільки сприятливий мікроклімат буде в даному приміщені. Вентиляційна система вкрай необхідна в приміщеннях, де велике скупчення людей (спорткомплекси, торговельні центри), специфічного призначення (виставкові зали, СПА-комплекси) та виробничого призначення (Котельні, цехи).
Проектний відділ компанії VENT у м. Івано-Франківськ проведе усі необхідні заміри та розрахунки, запропонує Вам найоптимальніше рішення, розроблять повний пакет документації, підберуть обладнання. Фахівці із замовником ретельно обумовлюються його побажання, вимоги і можливості, складається технічне завдання на проектування вентиляційної системи, здійснюється виїзд фахівця на об'єкт перед початком роботи.
ПРОЕКТУВАННЯ ВЕНТИЛЯЦІЇ
Інженери проектного відділу професійно проведуть необхідні розрахунки, підберуть кліматичне обладнання.
МОНТАЖ ВЕНТИЛЯЦІЇ
Спеціалісти компанії проведуть професійний монтаж систем вентиляції та кондиціонування для комерційних, виробничих, житлових приміщень.
ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ
Технічний відділ компанії проведе перевірку справності, планове обслуговування, ремонт систем вентиляції та кондиціонування.
Замовнику надаємо готовий проект із зазначенням плану систем вентиляції та кондиціонування, аксонометричні схеми і таблиці повітрообмінів і характеристик опалювально-вентиляційного обладнання, докладаємо пояснювальну записку.

Монтаж вентиляції у Івано-Франківську від VENT


Спеціалісти монтажного підрозділу компанії виконають усі завдання, щодо встановлення мережі повітропроводів, кліматичного обладнання та автоматики у м. Івано-Франківськ та в області.
Виробництво димоходів є одним з пріоритетних напрямків роботи компанії "VENT" з початку роботи виробничого приміщення. Наші системи димовидалення з нержавіючої сталі підходять для установки і експлуатації як в приватних будинках, так і в промислових будівлях.

Ми працюємо з замовниками по всіх регіонах України - здійснюємо доставку будь-якими транспортними компаніями, а також своїм транспортом. Ви маєте змогу купити якісні одностінні системи, сендвіч-системи та елементи кріплення з доставкою у Івано-Франківськ.

Призначення димоходу - відвід продуктів згоряння з печей, камінів, котлів, що працюють на різному паливі. Багаторічний досвід виробництва дозволив нам створити ряд стандартизованих виробів, з яких збирається система димоходів, в тому числі опори на стіни і перекриття. Димарі від "VENT" володіють високими експлуатаційними, протипожежними властивостями.

Об'єкти в Івано-Франківську

Лаунж-бар з кальяном
с. Поляниця, Івано-Франківської області
монтаж витяжної системи в ресторані з продуктивностю 1500 м3/год. (фото);
Ресторан "Лелека"
с. Заболотів, Івано-Франківської області
система вентиляції та кондиціонування (канальний кондиціонер SAKATA, потужність 7 кВт.);
Ресторан "Магнат"
с. Гвіздець, Івано-Франківської області
витяжна вентиляційна система на кухні;
Приватний будинок
Івано-Франківськ
ПВУ в приватному будинку;
Перейти у розділ Проекти
Отримати консультацію, замовити проектування, монтаж вентиляції, виготовлення елементів вентиляційних систем.

Івано-Франківськ

(067) 810 67 43