Замовте консультацію професійного інженера
Отримайте індивідуальний розрахунок та проект системи вентиляції для ваших потреб
Ім'я
Телефон
Місто

Монтаж вентиляції
в Івано-Франківську

Проектування вентиляції – дуже важливий етап при встановлені кліматичного обладнання на об'єкті, адже від проекту залежить, наскільки сприятливий мікроклімат буде в даному приміщені. Вентиляційна система вкрай необхідна в приміщеннях, де велике скупчення людей (спорткомплекси, торговельні центри), специфічного призначення (виставкові зали, СПА-комплекси) та виробничого призначення (Котельні, цехи).
Проектний відділ компанії VENT у м. Івано-Франківськ проведе усі необхідні заміри та розрахунки, запропонує Вам найоптимальніше рішення, розроблять повний пакет документації, підберуть обладнання. Фахівці із замовником ретельно обумовлюються його побажання, вимоги і можливості, складається технічне завдання на проектування вентиляційної системи, здійснюється виїзд фахівця на об'єкт перед початком роботи.
Замовнику надаємо готовий проект із зазначенням плану систем вентиляції та кондиціонування, аксонометричні схеми і таблиці повітрообмінів і характеристик опалювально-вентиляційного обладнання, докладаємо пояснювальну записку.

Монтаж вентиляції у Івано-Франківську від VENT

Спеціалісти монтажного підрозділу компанії виконають усі завдання, щодо встановлення мережі повітропроводів, кліматичного обладнання та автоматики у м. Івано-Франківськ та в області.
Виробництво димоходів є одним з пріоритетних напрямків роботи компанії "VENT" з початку роботи власного виробництва. Наші системи димовидалення з нержавіючої сталі підходять для установки і експлуатації як в приватних будинках, так і в промислових будівлях.

Ми працюємо з замовниками по всіх регіонах України - здійснюємо доставку будь-якими транспортними компаніями, а також своїм транспортом. Ви маєте змогу купити якісні одностінні системи, сендвіч-системи та елементи кріплення з доставкою у Івано-Франківськ.

Призначення димоходу - відвід продуктів згорання з печей, камінів, котлів, що працюють на різному паливі. Багаторічний досвід виробництва дозволив нам створити ряд стандартизованих виробів, з яких збирається система димоходів, в тому числі опори на стіни і перекриття. Димарі від "VENT" володіють високими експлуатаційними, протипожежними властивостями.