Замовте консультацію професійного інженера
Отримайте індивідуальний розрахунок та проект системи вентиляції для ваших потреб
Ім'я
Телефон
Місто

Кондиціонери: продаж, встановлення, обслуговування

Купити кондиціонер - крок дуже відповідальний, саме від нього залежить, чи буде вам комфортно відпочивати, працювати або ви заробите собі додатковий головний біль.
Невірно вважати, що спліт-система робить повітря свіжим, сам прилад забирає повітря з приміщення, охолоджує його і повертає назад. В першу чергу потрібно пам'ятати, що точно визначити, яка модель підходить для того або іншого приміщення, здатний тільки фахівець.
 • Побутова серія (приміщення до 100 кв. м.)
 • Напівпромислова серія (приміщення від 50 до 300 кв. м.)
 • Промислова серія приміщення від 300 кв. м.
Основне завдання кондиціонера – підтримання заданої температури повітря і рівня вологості в приміщенні, а також очищення повітря від пилу та інших часток.
ЦІНИ НА КОНДИЦІОНЕРИ
Номер кондиціонера
Площа приміщення
Робота, у грн.
Матеріали, у грн./м.п.
Кронштейн, дюбелі, у грн.
7
20
750
280
140
9
25
825
280
140
12
35
900
336
140
18
50
975
336
160
24
70
1050
448
160
30
80
1200
448
160
36
100
1500
560
276
48
130
1800
560
276
60
170
2100
560
294

Етапи встановлення

 • Розмітка місць встановлення
 • Влаштування кронштейнів під зов./вн. блоки
 • Підготовка траси (фреонової магістралі)
 • Свердління отвору
 • Монтаж зовнішнього блоку, траси, внутрішнього блоку
 • Підключення блоків між собою
 • Вакуумування системи, перевірка герметичності, пуск холодоагенту
 • Запуск, перевірка роботи кондиціонера

ФОТО З ОБ'ЄКТІВ

Монтаж побутових настінних кондиціонерів "SAKATA" (7, 9, 12, 18) у кількості 21 шт. в офісні приміщення компанії ПП "Агрокомпанія-2004"
Монтаж двох кондиціонерів "SAKATA" (SIH / SOH-25SFC) в офісних приміщеннях будівельної компанії "UBC"
Установка кондиціонера "WILD WIND" в Центрі продаж ЖК "Мрія Кармелюка"
Якщо ви у пошуках відповіді на запитання, які ж кондиціонери самі найкращі, фахівці компанії VENT допоможуть вам в цьому.

Купити кліматичне обладнання для квартир, приватних будинків, офісних приміщень можна у ТОВ «Науково-виробничий центр вентиляції та кондиціонування» та отримати професійну установку і з подальшим сервісним обслуговуванням.

Основним фактором при виборі спліт системи є: розмір приміщення, наявність обладнання яке виділяє тепло та кількість людей, які там будуть перебувати. Вони наділені опціями таймера, автоматичне включення/виключення, пульт керування.
Наша компанія займається проектуванням, продажом та монтажем кліматичного обладнання вже 12 років. За період нашої роботи ми істотно розширили асортимент своєї продукції і налагодили тісну співпрацю з надійними постачальниками.

На сьогоднішній день багато фірм у Хмельницькому, Тернополі, які спеціалізуються на продажі кондиціонерів. Але знайти компанію, в якій можна купити якісний, сертифікований кондиціонер та довірити встановлення, досить непросто, тому що експлуатація обладнання залежить від наступних факторів:
 • якість самого устаткування, відповідність особливостям приміщення;
 • професійність монтажу;
 • якість надання послуг з сервісного обслуговування кондиціонера.

Компанія пропонує свої покупцям великий асортимент сучасних кондиціонерів від світових брендів. Працівники компанії надають кваліфіковану допомогу в проектуванні, автоматизації систем кондиціонування.

Переваги співпраці з професіоналами

 • купівля кондиціонера у VENT дає можливість скористатися послугою монтажу та підключення кліматичного обладнання на максимально вигідних умовах;
 • в процесі установки наші фахівці враховують всі вимоги виробника кондиціонера, ваші побажання, будь-які архітектурні особливості будівлі;
 • ми пропонуємо кондиціонери з установкою досить недорого, в чому легко переконатися, порівнюючи наші ціни з пропозиціями численних конкурентів;
 • під час монтажу ми використовуємо виключно якісні витратні матеріали.

Крім усього іншого, наші ціни на кондиціонери у Хмельницькому, Тернополі досить помірні, і ми пропонуємо гнучку систему знижок. Ми допоможемо вам зробити свій будинок більш затишним і комфортним.
Шановні клієнти, компанія VENT пропонує у містах Хмельницький та Тернопіль продаж кондиціонерів наступних брендів: LG, Zanussi, Sakata, Ballu, Electrolux, AC Electric, Cooper&Hunter, Sensei, Chigo, Mitsushito, Airwell, Daikin, Dekker, Lessar, Mitsubishi Electric.
Для отримання консультації щодо вибору кліматичного обладнання по площі і по іншим параметрам приміщення, телефонуйте за номером (098) 827 45 16.
Монтаж кондиціонера - це нелегка справа, яка вимагає професійних навичок і спеціального дорогого інструменту. Наші фахівці сумлінно і надійно встановлять кліматичне обладнання з гарантією і пам'ятайте, що в 98% випадків кондиціонер виходить з ладу через непрофесійний монтаж. Тому кондиціонер повинна встановлювати та фірма, де ви його купували, щоб у вас була гарантія.

Компанія "VENT" пропонує консультацію, продаж та професійний монтаж кліматичного обладнання у Хмельницькому та Тернополі. Після закінчення встановлення кондиціонера, Клієнтові надається гарантійний талон на монтажні послуги терміном 12 місяців.
При монтажі кондиціонера придбаного у компанії "VENT", знижка на монтаж 10%. При (простому) монтажі канальних, касетних кондиціонерів вартість встановлення приймається з коефіцієнтом 1.5. Виїзд на об'єкт за містом - 5 грн / км.

Технічне обслуговування кондиціонера

Найменування
Ціна грн. без ПДВ
Технічне обслуговування кондиціонера до 3,5 кВт
460
Технічне обслуговування кондиціонера до 5 кВт
550
Технічне обслуговування кондиціонера до 7 кВт
600
Технічне обслуговування кондиціонера від 7 кВт
900
Технічне обслуговування промислового кондиціонера (за один контур)
2600

Перелік робіт при проведенні технічного обслуговування кондиціонерів

 1. Зовнішній огляд виявлення механічних пошкоджень корпусу та окремих вузлів, перевірка та підтяжка механічних кріплень.
 2. Перевірка виконання обладнанням усіх функцій в ручному та автоматичному режимах.
 3. Контроль тиску нагнітання і всмоктування в холодильному контурі, пошук місць витоку, відновлення герметичності.
 4. Дозаправка холодоагентом (при потребі).
 5. Очистка або заміна повітряних фільтрів.
 6. Очистка випарника внутрішнього блоку (без демонтажу).
 7. Очистка конденсатора в зовнішньому блоці.
 8. Перевірка та відновлення ізоляції фреонопроводів.
 9. Перевірка функціонування дренажної системи, чистка відновлення герметичності заміна окремих елементів при потребі.
 10. Перевірка функціонування пульта дистанційного керування, зміна налаштування відповідно до потреб замовника.
 11. Перевірка роботи жалюзі з механічним приводом.
 12. Перевірка рухомих частин обладнання на предмет заїдань чи по сторонніх шумів.
 13. Контрольні заміри температури фреону в характерних точках холодильного контуру.
 14. Контроль температури повітря на виході з випарника та конденсатора.
 15. Вимірювання електричної напруги в мережі, робочих і пускових струмів електродвигуна компресора і вентилятора.
 16. Контроль та підтяжка електричних з'єднань.
 17. Інструктаж персоналу щодо особливостей експлуатації обладнання з урахуванням його технічного стану.

Все про кондиціонери в питаннях і відповідях

- Чи можна за допомогою одного кондиціонера охолоджувати дві кімнати?
За допомогою одного побутового кондиціонера повноцінно охолоджувати два приміщення неможливо. Якщо тільки це не мульти спліт-система. Але частково проблему вирішити можна. Якщо дві кімнати мають загальні двері, то в одній з кімнат слід встановити кондиціонер, по потужності розрахований на загальний обсяг двох приміщень. Тоді холодне повітря буде природним шляхом переходити з одного приміщення в інше. Але треба враховувати різні температури в цих кімнатах. Ситуацію може виправити вентилятор, встановлений в дверях. Він поліпшить циркуляцію повітря, але це не найвдаліший варіант.
- Чи бувають кондиціонери без зовнішнього блоку?
Бувають. Це моноблочні кондиціонери - мобільні або віконні. Інших немає. Іноді в магазинах побутової техніки продавці пропонують техніку, що зовні нагадує мобільний кондиціонер, так звані «кулери». Але вони нічого спільного з кондиціонерами не мають! Це звичайні зволожувачі повітря з потужним вентилятором. І якщо включити такий апарат, то перші 20-30 хвилин може дійсно здатися, що повітря охолоджується. Але це відбувається за рахунок випаровування води. А потім повітря знову нагріється, однак спеку буде переносити набагато важче через підвищену вологість. Все це ще раз говорить на користь того, що кліматичну техніку краще купувати не у випадкових продавців, а в спеціалізованих компаніях!
- Чи можна застудитися від кондиціонера?
Шкоди від кондиціонера - не більше ніж від будь-якої іншої техніки, якщо неправильно її використовувати. Щоб цього не сталося, треба запам'ятати кілька простих правил:

 • Потік повітря від кондиціонера не повинен бути безпосередньо спрямований на людей, тому внутрішній блок треба розташовувати збоку (наприклад, від робочого місця). Регулювати потік можна за допомогою горизонтальних і вертикальних жалюзі на приладі. Причому вертикальні жалюзі зазвичай повертаються вручну.
 • Різниця температур повітря на вулиці і в приміщенні повинна бути 3-5 (максимум 7) градусів. При більшому перепаді температур організму важко адаптуватися.
 • Треба регулярно чистити фільтри внутрішнього блоку від пилу. І бажано два рази на рік (навесні та восени) проводити технічне обслуговування кондиціонера, яке обов'язково повинні робити фахівці!
- Чи можна за допомогою кондиціонера отримувати з вулиці свіже повітря?
Побутові кондиціонери не можуть подавати з вулиці свіже повітря, вони тільки його охолоджують (або нагрівають). Однак канальні кондиціонери можуть вентилювати повітря, забираючи його з вулиці на 100%! Але в квартирах такі кондиціонери застосовуються рідко через їхні великі габарити. Для вентиляції повітря в житлових приміщеннях часто використовують компактні припливні установки. Вони являють собою вентиляційну систему, всі компоненти якої зібрані в одному шумоізольованому корпусі з системою фільтрації і обробки повітря і вбудованою автоматикою. Тоді повітря подається в приміщення і розподіляється по системі повітроводів. Температура і обсяг повітря, що подається регулюються з пульта дистанційного керування, встановленого всередині приміщення.
- Чи можна встановити зовнішній блок кондиціонера на заскленій лоджії?
Зовнішній блок кондиціонера бажано встановлювати на відкритому просторі. Справа в тому, що зовнішній блок виділяє велику кількість тепла, тому всередині нього встановлений потужний вентилятор, що охолоджує випарник кондиціонера повітряним потоком. Але іноді зовнішній блок можна встановити і на заскленому балконі, але за умови: має бути кілька вікон, що відкриваються, а одне з них розташоване навпроти вентилятора зовнішнього блоку.
- Чи може кондиціонер підтримувати температуру в приміщенні до +12 градусів?
Побутові кондиціонери можуть охолоджувати повітря до +17 градусів. Але є і спеціалізовані напівпромислові кондиціонери, які підтримують більш низьку температуру в приміщенні. Такі приміщення (а це можуть бути, наприклад, льохи) бажано теплоізолювати.
Made on
Tilda