Замовте консультацію професійного інженера
Отримайте індивідуальний розрахунок та проект системи вентиляції для ваших потреб
Ім'я
Телефон
МістоВентиляція для будинків, квартир та новобудов

Пропонуємо проектування та монтаж в житлових комплексах

Вентиляція в приватному будинку
Вентиляція в приватному будинку або таунхаусі досить складна та необхідна річ з якою хочеться справитись один раз і не повертатись до вирішення проблем з нею. Саме тому ми пропонуємо свій глибокий досвід у вирішенні цього питання.
Вентиляція в квартирі
Вентиляція в квартирі може, на перший погляд, здатись легкою задачею, але на практиці завжди постає ряд задач, які вимагають індивідуального підходу.
Вентиляція для новобудов
Сучасні новобудови - житло більш високого класу, для якого вже не достатньо стандартної природньої вентиляційної шахти, яка була популярна при забудові в радянські часи. Група компаній VENT може забезпечити проектування та монтаж вентиляційної системи для всієї будівлі, а також для окремих приміщень.
Вентиляція для багатоповерхівок на етапі будівництва
Вентиляція на етапі будівництва базується на грамотному плануванні сумісно з забудовником етапів установки, оскільки проведення повітропроводів, установка апаратури та пуско-налагоджувальнVENT має значний досвід у співпраці з генпідрядниками і може забезпечити комфортну співпрацю.

Професійна система вентиляції в житлових комплексах вирішує цілий ряд важливих питань

Температурний режим
Підтримання температурного режиму - найбільш популярна причина установки вентиляційної системи в житлових приміщеннях. Сучасні системи вентиляції здатні як охолоджувати так і підігравати повітря, що подається в приміщення. Погодьтесь, дуже приємно відчувати холодний вітерець літом та теплий зимою. Окрім того, в зимовий період підігрів повітря допоможе справитись з підтриманням кімнатної температури, та зменшить розходи на опалення.
Цвіль та грибок
Єдиний вірний спосіб справитись з появою цвілі та грибку на стінах - грамотна, професійна вентиляція. Грибок та цвіль, власне, з'являється в місцях де є підвищена вологість та застоюється повітря, тому єдиним надійним способом вирішити цю проблему є усунення першопричин.
Ізоляція запахів
Професійна система вентиляції, а саме зони аспірації, обладнані витяжними зонтами може забезпечити ізоляцію та виведення запахів з робочих зон, кухні, ванної та туалету.
Очищення повітря від алергенів та шкідливих речовин
Для людей з хворобами дихальних шляхів та алергічними реакціями професійна вентиляція в домі взагалі необхідна для забезпечення комфортного проживання. При потребі ми можемо забезпечити вас кондиціонерами з антибактеріальними та вітамінними фільтрами

Встановлюючи вентиляцію, користуйтесь послугами професіоналів

Група компаній Vent забезпечить найкраще рішення для ваших потреб у вентиляції
10 років досвіду
Вибирайте вентиляцію від досвідчених професіоналів
Якість з гарантією
Ми надаємо 10 років гарантії на монтажні роботи
5 монтажних бригад на виїзді
Ми здійснюємо монтаж вентиляції по всій Україні за допомогою виїздних бригад
Комфортні умови співпраці для малого та середнього бізнесу
Ми забезпечуємо повний пакет необхідних документів, а також приймаємо готівкові та безготівкові розрахунки
Індивідуальний підхід
Розробимо проект вентиляції, який задовільнить ваші індивідуальні вимоги
Забезпечення необхідною апаратурою
Всі закупки необхідної апаратури ми беремо на себе, попередньо узгодивши з вами, щоб не обтяжувати вас додатковими проблемами.
Хороша вентиляція - необхідна умова для створення в будинку здорового мікроклімату і комфорту. При цьому вентиляція приватного будинку викликає найбільший інтерес і найбільшу кількість запитань. Чому питанням по вентиляції саме в останні роки приділяється так багато уваги?

Існують різні способи організації повітрообміну: від періодичного відкривання вікон і дверей (провітрювання) до систем підготовки і доставки свіжого повітря в кожне приміщення.

Раніше до системи вентиляції будинку не висувалося настільки суворі вимоги. Сьогодні ж, створюючи проект вентиляції котеджу, наші інженери неодмінно враховують матеріали і тип зовнішніх огороджувальних конструкцій будинку.

Герметичні вікна - причина високої вологості в будинку. Установка герметичних вікон і дверей кардинально змінює ситуацію. Сучасні вікна та двері практично не мають щілин, які в старих будівельних нормах цілком серйозно розглядалися як частина вентиляційної системи. А без них витяжка практично не працює. Вона тільки створює розрідження, яке не призводить до провітрювання. Вихід - створювати припливні канали, про які йтиметься нижче.

Вентиляція в житловому будинку повинна підтримувати чистоту і якість повітря відповідно до санітарних норм, а також рівномірність його надходження і розподілу.

Вентиляція в приватному будинку може бути наступних типів:

  • Природна. З природним спонуканням руху повітря через вентиляційні канали
  • Механічна. З примусовим спонуканням припливу і витяжки
  • Комбінована. З природним припливом і частковим використанням механічної витяжки.
Одним з ефективних і практичних варіантів пристрою вентиляції в приватному будинку є припливно-витяжна вентиляція з рекуперацією тепла.

В цьому випадку, повітрообмін в будинку виконує центральна припливно-витяжна установка. Зовнішнє повітря вступаючи в установку, очищається від пилу, підігрівається в рекуператорі, догрівається у водяному або електричному калорифері і по повітропроводам з оцинкованої сталі розподіляється по житлових приміщень.

Сучасні припливно-витяжні установки працюють, як правило, тихо, особливо на низьких оборотах вентиляторів. Як і будь-яка система, приточно-витяжна вентиляція з рекуперацією тепла в котеджі має свої сильні і слабкі сторони.

Плюси:

  • Висока якість повітря круглий рік
  • Фільтрація і підігрів зовнішнього повітря
  • рекуперація тепла
  • зручне управління
Мінуси:

  • Вимагаємо місце під обладнання і повітроводи
  • Відносно висока вартість
  • Потрібен професійний монтаж
Для простоти розуміння, центральне кондиціонування - це та ж припливна вентиляція, але із збільшеної продуктивності і з опцією охолодження припливного повітря.

На відміну від кондиціонерів, які «ганяють» одне і те ж повітря, центральне кондиціонування створює в будинку принципово більш якісний мікроклімат, оскільки заповнює будинок свіжим повітрям. Це, загалом, високий рівень.

В результаті в будинку немає внутрішніх блоків кондиціонерів, і тому подібних речей. Все обладнання розміщується в одному місці - це спрощує монтаж і сервісне обслуговування.