Замовте консультацію професійного інженера
Отримайте індивідуальний розрахунок та проект системи вентиляції для ваших потреб
Ім'я
Телефон
Місто

Монтаж вентиляції в Хмельницькому

Вентиляція у Хмельницькому: проектування, монтаж

Для того щоб монтаж кліматичного обладнання був проведений максимально якісно і надійно необхідно проект системи вентиляції, кондиціонування від фахівців компанії "VENT" у м. Хмельницький.

Проектування вентиляційних систем гарантує тривалу службу агрегатів в самих різних умовах незалежно від параметрів приміщення. До того ж є можливість обрати найоптимальніший варіант оснащення кліматичним обладнанням.
При проектуванні передбачають як припливні, так і витяжні системи вентиляції, при цьому строго стежать за балансом припливу і витяжки. Проектувальники враховують можливість надходження повітря від припливної системи в суміжні приміщення (які вона не обслуговує) або навпаки із суміжних приміщень. У приміщеннях, так само, може бути передбачена тільки витяжна або тільки припливна система вентиляції.

Припливно-витяжні установки з рекуперацією тепла - вентиляційне обладнання, яке служить для нагнітання в приміщення свіжого повітря і одночасного видалення відпрацьованого повітря. Припливне повітря надходить в зовнішню камеру за допомогою вентилятора, а потім через дифузори розподіляється по приміщеннях. Витяжний вентилятор видаляє відпрацьоване повітря через спеціальні клапани.

Монтаж систем вентиляції

Для ряду підприємств, торгових та офісних приміщень, ресторанів у Хмельницькому можна виділити необхідність забезпечення якісної і надійної циркуляції повітряних потоків. Професійна вентиляції від компанії "VENT" забезпечить видалення відпрацьованих газів, інших шкідливих речовин з місця їх появи, та замінить на свіже очищене повітря.
При використанні припливно-витяжної установки з рекуперацією тепла відпрацьоване тепле повітря видаляється через повітрозабірники.

Перед тим, як має покинути будівлю, повітря проходить через теплообмінник рекуператора, передаючи тепло припливному повітрю.
Промислова система мікроклімату необхідна для створення в приміщенні повітрообміну, який забезпечує примусове видалення забрудненого повітря і приплив свіжого повітря в приміщення. Особливість вентиляції на виробництві: необхідність зонування, - створення індивідуального мікроклімату в різних за призначенням робочих зонах виробничого приміщення.
промислова вентиляція хмельницький
вентиляція хмельницький
замовити вентиляцію виробничу
проектна вентиляційна організація
установка вентиляції хмельницький
проектування і монтаж вентиляції
монтаж вентиляційного обладнання
проектно монтажна організація вентиляція
Так, для видалення забруднень повітря і його очищення від виробничих відходів, організовується витяжна вентиляція, а для забезпечення притоку свіжого і чистого повітря, на виробництві встановлюється припливна вентиляція.

І припливна і витяжна системи вентиляції можуть обслуговувати як окремі робочі місця (місцева вентиляція), так і всі приміщення в цілому.

Виробництво елементів вентиляційної мережі

Повітропровід - це основа вентиляційної системи. Саме по системі повітроводів проводиться подача свіжого і видалення відпрацьованого повітря з приміщення. Система повітропроводів складається з різних елементів: прямих ділянок і фасонних частин.
Компанія "VENT" у м. Хмельницький виробляє повітроводи (вентиляційні труби), зонти та інші вентиляційні елементи з оцинкованої, нержавіючої сталі різних розмірів.

Ми займаємося постачанням обладнання для систем вентиляції, що забезпечує комфортні умови для роботи і відпочинку. Ми ведемо роботу з надійними партнерами і постачальниками, що дозволяє забезпечувати наших клієнтів якісною продукцією в стислі строки за оптимальними цінами.

Кондиціонування: проектування та монтаж

Зателефонувавши до нас, Ви можете дізнатись ціну, отримати кваліфіковану консультацію та купити кондиціонер у Хмельницькому під Ваші потреби. Ми є дилерами більш ніж 15 виробників, що дозволяє нам пропонувати Вам тільки найвигідніші для Вас в даний момент варіанти.

Ми продаємо як класичні настінні спліт-системи для побутового використання, так і напівпромислові, промислові кондиціонери.

Важлива перевага нашої компанії - це те, що ми є повноцінною кліматичної компанією, яка працює вже більше 12 років, а значить ми здійснюємо монтаж, сервісне обслуговування та ремонт кондиціонерів. Завжди важливо пам'ятати, що ми надаємо гарантію, і на саме обладнання, і на монтажні роботи. Таким чином, Ви можете бути спокійні: що б не сталося з Вашим кондиціонером - ми усунемо неполадки безкоштовно.

Алмазне свердління

В умовах безперервного розвитку технологій будівництво стає все більш автоматизованим. На зміну приладів, які вимагають застосування значної фізичної сили, приходять легкі в застосуванні і управлінні пристрою. Так, поступово традиційні дрилі і перфоратори відходять на другий план, а їх місце займає алмазне буріння отворів в бетоні, цеглі, залізобетоні.
Переваги:

  • не викликає вібрації стін,
  • рівень шуму досить низький,
  • роботи виконуються в найкоротші терміни,
  • гладка поверхня отворів не вимагає додаткової обробки.

Компанія «VENT» - одна з кращих фірм, які виконують роботи професійним алмазним обладнанням у Хмельницькому. Працівники компанії якісно виконають свердління отворів будь-якої складності і на будь-якій поверхні.

Завершені об'єкти

Made on
Tilda