Вентиляція виробничих приміщень


Зв'язатись з інженером

  • Пил та дим в цеху тормозить виробництво?
  • Постійні перевірки та штрафи від служби охорони праці?
  • Продукція на Вашому складі вибаглива до кліматичних умов?
  • Вам необхідна професійна промислова вентиляція!

Ми допоможемо Вам вирішити ряд проблем пов'язаних з вентиляцією виробничих приміщень

Пил, дим та дрібні відходи на робочих місцях

Дим, пилюка та осад заважають роботі в цеху? Професійна промислова вентиляція вирішить цю проблему

Отримання акредитації та забезпечення умов праці на виробництві згідно державних вимог

Якщо Вам необхідно пройти акредитацію, то Вам абсолютно точно необхідна комплексна вентиляційна система, яку ми можемо забезпечити на найвищому рівні

Токсичні випаровування при виготовленні продукції

Якщо на вашому виробництві використовуються токсичні матеріали чи реагенти, то Вам не обійтись без грамотно спроектованої промислової вентиляції

Гнитття та пересушення органічних продуктів на складі

Для довшого зберігання органічної продукції в хорошому стані на складі Вам знадобиться продумана система клімат-контролю

Пропонуємо промислові витяжки та аспіраційні системи:

Установка місцевої витяжної системи

Місцева витяжна система допомогає прибрати пил, дим та шкідливі випаровування з конкретного робочого місця.

Установка комбінованої вентиляційної системи

Комбінована система забезпечує подачу свіжого повітря на все цехове приміщення та забезпечує витягування пилу, диму та шкідливих випаровувань з конкретних робочих місць або виробничих ліній.

Установка загальнообмінної вентиляційної системи

Загальнообмінна система - це складна вентиляційна система, яка забезпечує подачу, при необхідності підігрів або охолодження повітря для всього приміщення, а також витягнення пилу, диму та шкідливих випаровувань з проблемних зон.

Установка вентиляційної системи з клімат-контролем

Вентиляція з клімат-контролем забезпечить необхідні умови для зберігання органічної продукції та продукції хімічної промисловості на складах. Така система допомагає контролювати температуру, вологість та оптимальну циркуляцію повітря.

Отримайте розрахунок вентиляції виробничих приміщень

Contact Us

Промислова витяжка, аспіраційна система та вентиляція виробничих приміщень


Безпечне функціювання підприємств полягає в безперебійній роботі якісної системи вентиляції, яка кондиціонує повітря всередині приміщень. Адже однією з важливих вимог до роботи промислових підприємств є встановлення професійної вентиляційної системи.

Промислова вентиляція
 – це досить складна споруда, яка вирішує питання надходження свіжого та видалення забрудненого чи гарячого повітря з приміщення. Тому проектування, монтаж, сервісне обслуговування та запуск обладнання в роботу варто довіряти тільки кваліфікованим фахівцям.

Види промислових вентиляційних систем


Типи промислової вентиляції за способом роботи можна поділити на дві підгрупи: природні та механічні. Критерієм їх поділу є спосіб спонукання повітря. У разі природної вентиляції спонукачем руху виступає вітер або природна циркуляція повітря, в разі механічної – використовуються різні пристрої, зокрема вентилятори, які призводять повітряні потоки до примусового руху.

Вентиляція для заводів
 та інших промислових приміщень встановлюється в залежності від способу їх використання, а саме:


  • Місцева витяжна система.
  • Комбінована вентиляційна система.
  • Загальнообмінна система.
  • Вентиляційна система з клімат-контролем.


Щоб забезпечити комфортні умови на виробництві, встановлюють такий тип вентиляції, який спроможний не тільки забезпечити повітрообмін, але й усувати забруднене повітря на небезпечних ділянках, підвищуючи безпеку працівників. Виходячи з умов приміщення, встановлюється витяжна споруда і прораховується приплив повітря в простір. Об'єм вентиляційного повітря визначається для кожного приміщення окремо з урахуванням кількості шкідливих домішок або за результатами раніше проведених досліджень. Щоб точно розрахувати вентиляційну систему потрібен професійний розрахунок вентиляції виробничих приміщень від кваліфікованого спеціаліста, який спроектує найефективнішу зону для встановлення витяжного обладнання, місця для отворів повітропроводів, кріплення конструкції та інше.
Спеціалізована вентиляція виробничих приміщень вирішує дві основні задачі – видалення відпрацьованого повітря, в якому можуть знаходитися шкідливі речовини, важкі метали, відпрацьовані гази, надлишки тепла та подача свіжого повітря в робочу ділянку. Тому дуже важливе значення має етап проектування конструкції. Адже обрана технологічна схема повинна задовольняти базовим критеріям виробництва.


Монтаж систем промислової вентиляції виконується виключно за розробленим проектом. Тут беруться до уваги наступні фактори:


  • об'єм та конфігурація приміщень;
  • тепловіддача обладнання;
  • тип і кількість шкідливих речовин;
  • кількість робочого персоналу;
  • погодні умови місцевості, де розташований цех.


Згідно з перерахованими факторами визначаються всі проектні параметри системи. Необхідно встановити кратність повітрообміну, діаметр та протяжність системи повітроводів, технічні характеристики використовуваних приладів і додаткового обладнання, кошторисну вартість вентиляції в цеху з урахуванням витрат на встановлення.

Монтаж вентиляційних систем

Встановлення вентиляційних систем на підприємствах проводиться згідно підключеного обладнання, що відповідає за охолодження, нагрів, фільтрацію, контроль рівня вологості, а також розподіл повітряного потоку, як в окремому приміщенні, так і в усій будівлі.

Процедуру монтажу можна розділити на чотири етапи:


  1. Підготовчий період – проведення розрахунків, підготовка проектної документації, підбір обладнання, постачання комплектуючих.
  2. Монтажні роботи – складання системи повітропроводів, встановлення обладнання, збірка електричного щита, підключення всіх частин.
  3. Налагоджувальні роботи – підсумкове випробування, перевірка працездатності системи та здача її в експлуатацію.
  4. Документація – після проведення попередніх етапів всі виміри за встановленою на конкретному об'єкті системою заносяться в паспорт.


Будь-яка промислова витяжка складається з технологічного обладнання – повітропроводів, вентиляторів, охолоджувачів, клапанів, анемостатів, блоків зволоження та іншого. Тому при встановленні системи вентиляції на виробництві необхідно враховувати безліч особливостей, що впливають на ефективність її експлуатації та довговічність конструкції.

Підвищення ефективності систем кондиціонування повітря на виробництві

При організації промислової вентиляції для кондиціонування повітря в виробничих будівлях слід виконувати загальні рекомендації з енергозбереження:


  • подачу припливного повітря в робочу зону здійснювати в результаті змінення робочого перепаду температур шляхом збільшення температури витяжного повітря;
  • поглинання надлишків здійснювати шляхом регулювання місцевих охолоджувальних пристроїв;
  • місця технологічних процесів зі значними виділеннями пилових і газових речовин обладнати пристроями виявлення забруднень, не допускаючи їх поширення в інші робочі зони;
  • для відведення надлишкового тепла від технологічного обладнання використовувати холодне зовнішнє повітря.



Враховуючи всі моменти з професійного проектування та встановлення систем кондиціювання повітря, загальна ціна виробничої вентиляції буде складатися з суттєво важливих етапів без додаткових витрат.

Вибирайте монтаж промислової вентиляції спеціалістами з еталонною кваліфікацією

БІЛЬШЕ 10 РОКІВ НА РИНКУ

ВЛАСНИЙ ПРОЕКТНИЙ ВІДДІЛ

5 МОНТАЖНИХ БРИГАД

БІЛЬШЕ 500 ЗАВЕРШЕНИХ ПРОЕКТІВ

ВЛАСНЕ ВИРОБНИЦТВО ПОВІТРОПРОВОДІВ

МОНТАЖ ПО ВСІЙ УКРАЇНІ

Вентиляція виробничих приміщень: проектування та монтаж


Безпечна та безперебійна робота підприємства не можлива без професійної системи вентиляції та кондиціонування повітря, що забезпечить оптимальний мікроклімат під час виробництва.


Вентиляція у виробничих приміщеннях забезпечує видалення забрудненого повітря, шкідливих речовин, надмірного тепла (витяжна система) та приплив свіжого повітря (припливна система).

Особливість організації мікроклімату на виробництві – зонування (створення індивідуальних умов мікроклімату в різних зонах приміщення).

Для видалення забрудненого повітря на виробництві встановлюються загальнообмінні вентиляційні системи.
Над місцем (робоча зона) утворення забруднень встановлюються витяжний зонт, вентилятор, повітропроводи, автоматика для примусового видалення домішок, пилу, запахів за межі приміщення.

Загальнообмінна система централізовано видаляє забруднене повітря з усіх приміщень, що входять в зону обслуговування.
Таким чином, вентиляція на виробництві, як правило, організовується за допомогою установки витяжної вентиляції для робочої зони і установки припливної вентиляції для приміщення, де знаходяться люди.

Share by: