Вентиляційні системи у Рівному

ВЛАСНЕ ВИРОБНИЦТВО ПОВІТРОПРОВОДІВ

БІЛЬШЕ 10 РОКІВ ДОСВІДУ

ІНЖЕНЕРНИЙ ВІДДІЛ

29 СПЕЦІАЛІСТІВ З МОНТАЖУ

ПОНАД 500 ПРОЕКТІВ, ЯКІ ЗАВЕРШЕНІ

ОБ'ЄКТИ ПО ВСІЙ УКРАЇНІ

Сьогодні системи вентиляції і кондиціонування є мало не обов'язковими для виробничих, офісних, торгівельних приміщень серйозної компанії. Питання проектування та влаштування систем в приміщенні вимагає серйозного підходу і залучення фахівців. Тільки грамотно розрахована і змонтована вентиляційна система здатна забезпечити комфортне функціонування всього офісу, постійний приплив свіжого повітря і здорову атмосферу.

Спроектована досвідченими інженерами “VENT” система вентиляції забезпечує постійну циркуляцію повітряних мас усередині будівлі, витяжку із забруднених місць приміщень і приплив кисню. Причому циркуляція повітря здійснюється за допомогою різниці тисків самостійно.
Тільки професійна система вентиляції забезпечить комфорт і нормальну життєдіяльність в сучасному приміщенні. Сьогодні сучасне вентиляційне обладнання дає споживачеві великі можливості щодо забезпечення приміщень свіжим повітрям, регулювання його температури і вологості.

Монтаж вентиляції у Рівному від компанії VENT


професійна система, яка відповідає усім існуючим санітарним нормам, сучасне та якісне кліматичне обладнання, досвідчені фахівці компанії з великим досвідом роботи.
МОНТАЖ
ВЕНТИЛЯЦІЇ

Установка вентиляційних систем, а також здійснення пуско-налагоджувальних робіт.

ПРОФЕСІЙНА КОНСУЛЬТАЦІЯ

Професійні консультації, прибуття на об'єкт і якісне його обстеження при спілкуванні з клієнтом.

ПРОЕКТУВАННЯ ВЕНТИЛЯЦІЇ
Проектування вентиляційних систем. Розрахунок під будь-які площі будівельних об'єктів.
Спеціалізація компанії - проектування та монтаж систем вентиляції, кондиціонування та повітряного опалення.

Природна вентиляційна система у Рівному - система повітрообміну в якій через повітроводи видаляється повітря з приміщення, а через нещільності у вікнах і дверях відбувається приплив повітря.

Недоліки системи:

  • ефективність роботи вентиляції залежить від багатьох факторів (температура повітря, швидкості вітру).
  • в сучасних віконних системах практично відсутні щілини, тому без відкривання вікон жити і працювати в таких приміщеннях практично неможливо.

Щоб вирішити ці проблеми проводиться монтаж обладнання механічної припливної вентиляції. Найпростіше обладнання – припливний вентилятор, який встановлюється у вікно або отвір в стіні.

Недолік припливного вентилятора

  • В холодну пору року через вентилятор буде подаватись холодне повітря
  • Перепад температур, що може привести до простудних захворювання людей, відклеювання шпалер, розсихання меблів.

Для повноцінної роботи припливної системи необхідно встановлювати калорифер, повітряний фільтр, шумогасник.

Витяжна система – професійне обладнання, елементи вентиляційних трас, які встановлюють для видалення забрудненого повітря з приміщення. Таким чином забруднене повітря видаляється з приміщення, а свіже повітря надходить всередину природним шляхом або через припливну систему вентиляції.
Часто при проектуванні дві системи поєднують, створюючи вентиляцію припливно-витяжного типу. Продуктивність систем балансується з урахуванням можливості надходження повітря в приміщення або з приміщень.

Промислова вентиляція
у Рівненській області. Система ділиться на загально обмінну і технологічну. Загально обмінна система використовується для компенсації повітря, яке видаляється технологічними витяжками, створюючи цим самим повітряний баланс в приміщенні. Технологічна система - це системи, яка встановлюється для успішної роботи технологічного обладнання на виробництві.
ОСТАННІ ОБ'ЄКТИ

Дубенський завод ГТВ

Виробничий цех ПАТ "Дубенський завод ГТВ"

Тип приміщення: виробниче;

Трудові ресурси: 2 монтажні бригади;

Завдання: Ремонт Монтаж припливно-витяжної вентиляції у виробничому приміщенні з вулканізації гумових виробів.

ЖК Рівненська брама

ЖБК "Рівненська брама"

Тип приміщення: житлове (10 поверхів);

Трудові ресурси: 2 монтажні бригади;

Завдання: алмазне свердління, монтаж вентиляційних каналів з оцинкованої сталі круглого та прямокутного перерізу.

Фахівці проектного відділу здійснять усі необхідні розрахунки, пов'язані з проектуванням систем вентиляції приміщення для професійної установки канальних, витяжних і припливних систем.

Промислова витяжка від компанії “VENT” забезпечує видалення забрудненого домішками повітря завдяки роботі вентиляторів. Широке застосування в промисловості отримала витяжна система з використанням радіальних або відцентрових вентиляторів.
Великий досвід в галузі професійної кліматизації різних типів будівель, компанія "VENT" запропонує найвигідніші готові рішення в питаннях вентиляції приміщень найрізноманітніших площ у м. Рівне.
Отримати консультацію, замовити проектування, монтаж вентиляції, виготовлення елементів вентиляційних систем.

Рівне

(097) 470 45 63